Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на "нов" стар автомобил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на "нов" стар автомобил

    Здравейте колеги, гледах едно Браво 2 110 kW 1.9 дизел, с диагностиката установих следните грешки: p2009, p0683, p0091 и p0092. Като втората мисля, че е от това, че стартирах колата без да чакам подгрева. Направи ми впечатление, че беше изтощен акумулатора, тъй като доста мудно въртеше стартера и колата не беше палена сигурно цяла зима. Възможно ли е останалите грешки да са от това? След изчистването им и повторното стартиране, грешки нямаше. Направи ми и друго впечатление - отначало след стартиране от аспуха излизаше бял пушек, който след 5 минутна работа на мотора изчезна. Възможно ли е това да е свързано с работата на ДПФ-а или причината се крие някъде другаде?
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

    #2
    по принцип винаги има вариант да светнат разни лампи от слаб акумулаторно като гледам грешките най-вероятно не е товаЕГР, запалване, налягане на горивотобелия пушек може да идва от това че има неизгоряло гориво, заради това че не си изчакал подгреваили самия подгрев не работи като хората - има такава грешка
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Аз лично дизел 2-а ръка не бих купил.Занимавам се с диагностики и съм общувал със "запознати" хора и тук колите вече идват с върнати км, нашите продавачи ги "лекуват" втори път.....Хората си купуват нова и икономична кола, за да я карат. Познай в периода след началото на кризата кой би си продал колата и защо....1) удар - което е по- добрия вариант2) кола на която и е взет тока.Хубаво гледай и не бързай. Аз така купих С4, не ми харесва като кола особено, но на тва попаднах да е в добро състояние.
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #4
        Карам само дизели втора ръка вече 21 години-италиански-на много километри и масло не доливам и винаги са палели при ниски температури Въпрос и на късмет е сигурно но чак пък толкова От много избиране в един момент оставаш с впечатление че целия свят се е наговорил да те прецака :D :D :D По-малко мнителност е и здравословна
        Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

        Коментар


          #5
          Жена и кола са на късмет- каквото ти се падне. Колкото и да избираш- може да стане така, че да се прцакаш сам, а от това най-боли.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар

          Working...
          X