Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навигация за фиат крома монтаж ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колега да не би конектора да се води GT5-1S ,ето тази антена мисля ,че ще стане - http://www.ebay.com/itm/Amplified-Re...item259ee5eee7 ,ако ли не каква е разликата между GT5-1PP и GT5-1S ?

    Коментар


      #32
      Не знам каква е разликата, от конектори не разбирам Просто прочетох и написах каквото пише на конектора на радиото Тъй като ги гледам, нямат видима разлика, освен едно съвсем малко ръбче вътре на самата клемичка, но не мисля, че е от значение.Би трябвало да стане.

      Коментар


        #33
        Една снимка с панелчето. Отдавна се каня да пусна, но все забравям.Панелът си го поръчах всъщност от Полша, цена - 25 лв + 25 лв за доставка. Дойде за 1 седмица.Ще ги чакам аз тия от Китай 2 месеца и ще ми вземат 80 лв... как не!
        Прикачени файлове

        Коментар


          #34
          Колега valioboy, ти подкара ли оригиналната навигация?

          Коментар


            #35
            Още не е при мен .На 7-ми април ще ми я донесат и тогава ще видим какво ще се получи .Ще пиша тук за съвети и помощ.Поздрави!

            Коментар


              #36
              Колеги днес монтирах навигацията и стигнах до проблема с кода. В момента в който включа контролера на колата и иска мастер код.Поразгледах в интернет и стигнах до извода ,че трябва да му налея версия на софта 9.8 ,но не мога да я намеря .Моля ,ако някой я има нека я качи.Звъннах и на човека от който я купих ,но вече в понеделник може да провери той за кода .

              Коментар


                #37
                valioboy написа:
                Поразгледах в интернет и стигнах до извода ,че трябва да му налея версия на софта 9.8 ,но не мога да я намеря .Моля ,ако някой я има нека я качи.Звъннах и на човека от който я купих ,но вече в понеделник може да провери той за кода .
                Аз за това с версия 9.8 не съм много убеден.Първо - най-вероятно версията на софтуера ти в момента е 11.нещо си. Няма как да сложиш по-ниска версия, поне аз не съм срещал инфо това да може да става. По-горна - става. Но това няма да промени кода на радиото.Ще ти пратя координатите на сервиза, в който казват, че могат да го разкодират, ти питай там първо, вместо да правиш други магарии.

                Коментар


                  #38
                  Вече прескочих кода,преинсталирах firmware-a с включени контролери от колата и вече код ми иска само за старото ми радио ,а навигацията си се познава с колата .Сега съм на етап търсене на антени и микрофон ,също така и шейна.Другата пречка която срещнах е схемата на свързване на навигация ,няма нищо общо с радиото.Старото радио пускането и спирането през контакт се управлява от контролера на колата ,а на навигацията е с 2-ри плюс през контакт който аз нямам фабрично прекаран .Както и да е плюс си прекарах ,но проблема е че компа на колата си търси дали радиото е включено и като не разбере,че радиото е включено ,а контролера започне да предава данни регистрира грешка и километража започва да ми мига .Четох в чужд форум ,че това се прескача с реле за времезакъснение ,самата проверка на колата е 4 секунди след това спира да търси ,дефакто си търся времезакъснително реле на поне 4 секунди и така. Поздрави !

                  Коментар


                    #39
                    Здравейте на всички! Нов съм във форума и затова моля ако сгреша нещо-да ме извините. Имам Крома 1.9мджет и решихме със синът ми да направим малко тунинг.Купихме навигация(китайче),монтирахме го иработи по него всичко ,но загубихме управлението от воланаа.Ако имате идеи помагайте
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #40
                      Идеята е един модул, който да преобразува сигналите от CAN шината към стандартните за този модел китайче.http://www.dynamicsounds.co.uk/autol...рително трябва да се обсъди с доставчика точно за какъв модел радио трябва да е.Пробвай и в някой от сервизите за "кар-аудио" какво ще ти предложат.

                      Коментар


                        #41
                        Колеги помагайте нищо не става с управлението от волана и на всичко отгоре взехме и кожен салон с ел. седалки-още по-голям проблем- никъде схеми, никъде нищо,а те са вързани със страничните огледала,със скоростомера и с панорамния покрив ако има такъв.Ще трябва явно да се взима целия кабелаж и кабел по кабел да се открива Америка.Утре ще направя и някоя снимка.Помощ.

                        Коментар


                          #42
                          Това тук е целият кабелаж от купето на Крома 150кс с всички екстри
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #43
                            кола

                            Номерирай всички букси коя за къде е от EPER програмата може да види къде минават кабелните снопове
                            Прикачени файлове
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #44
                              Един може би малко глупав въпрос, но може ли някой да каже кой от двата кода на боди-то какво означава-в смисъл има ли код който да показва оборудването на колата(екстрите) или боди-то е стандарт? Питам да знам дали да го свалям и него или ... По-дългият код на моята и на тази с всички екстри съвпадат ,но другият е различен. И сменяйки боди- компа трябва ли да взимам и ключа заради имобилайзера или може и без ключ?
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #45
                                Има ли някой тук? Живи ли сме? Днес току що прекарахме всички кабели за ел.седалките с мемори.Малка лудница-вързани са със страничните огледала,с бодито,с панорамен покрив,лявята с дясната-изобщо кошмар,но се получи.Ще кача и някоя снимка.Остава да качим и панорамния таван и сме 6

                                Коментар

                                Working...
                                X