Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навигация за фиат крома монтаж ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    И аз мисля, че не може да те локализира. Остави го включено при неподвижна кола, на място където няма блокове (най-добре извън града). Ако всичко е наред, би трябвало да се закачи за 15-20 минути.

    Държача за сим-картата... не е нищо особено, мисля, че лесно може да се преправи или изработи от нещо друго (няма да е естетично, но ще работи).
    Има и един непочтен вариант... от някоя такава Крома в автокъща, но не ти го препоръчвам

    Коментар


      #62
      Вече съм локализиран ,микрофончето заработи, остава само да отделя време да поставя всяко нещо на място с подходящо окабеляване и да подкарам сим картата (ще трябвя да погледна какво представлява този държач)

      Коментар


        #63
        Привет на всички
        Една молба - някой да снима един адаптер за сим - карта на навигация за Фиат крома ,може с някакви размери - ще е супер
        Не мога да намеря в интернет

        Коментар


          #64
          Това беше първото, което се сетих, но за съжаление колата в момента не е при мен.
          Ще се "срещнем" след десетина дни. Ако някой друг не го направи, чак тогава ще го направя аз.

          Коментар


            #65
            Immortal написа: Преглед на мнението
            Това беше първото, което се сетих, но за съжаление колата в момента не е при мен.
            Ще се "срещнем" след десетина дни. Ако някой друг не го направи, чак тогава ще го направя аз.
            супер

            Коментар


              #66
              Click image for larger version

Name:	WP_20161127_14_32_02_Pro.jpg
Views:	1
Size:	106,6 KB
ID:	2094075Click image for larger version

Name:	WP_20161127_14_32_18_Pro.jpg
Views:	1
Size:	140,7 KB
ID:	2094076Click image for larger version

Name:	WP_20161127_14_32_59_Pro.jpg
Views:	1
Size:	163,7 KB
ID:	2094078Click image for larger version

Name:	WP_20161127_14_32_38_Pro.jpg
Views:	1
Size:	182,5 KB
ID:	2094077

              Цялата х..ня е голяма колкото стандартна sim карта (малко по-голяма, както се вижда от снимката). Не съм я мерил, че нямах нищо под ръка. Не знам само каква е ролята на металната пластинка в държача.
              Продават се подобни държачи за други устройства или телефони, мисля, че няма да е проблем да се преправи.
              Важното е клемите на сим-картата да опрат където трябва и да не мърдат много-много
              Прикачени файлове
              Последна редакция от Immortal; 27.11.2016, 23:51.

              Коментар


                #67
                Благодаря
                Immortal написа: Преглед на мнението
                [ATTACH=CONFIG]101632[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]101633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]101635[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]101634[/ATTACH]

                Цялата х..ня е голяма колкото стандартна sim карта (малко по-голяма, както се вижда от снимката). Не съм я мерил, че нямах нищо под ръка. Не знам само каква е ролята на металната пластинка в държача.
                Продават се подобни държачи за други устройства или телефони, мисля, че няма да е проблем да се преправи.
                Важното е клемите на сим-картата да опрат където трябва и да не мърдат много-много

                Коментар


                  #68
                  Пластината предполагам ,дава контакт и така навигацията разбира кога държача е вътре и кога не.

                  Коментар

                  Working...
                  X