Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна на цяла ел инсталация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна на цяла ел инсталация

    Здражеите имам фиат Бража 1.4 12ж Мога ли да И сложа ел инсталациq от фиат мареа дизел пален ел пакет

    #2
    Re: смяна на цяла ел инсталация

    dimitrow81 написа:
    Здражеите имам фиат Бража 1.4 12ж Мога ли да И сложа ел инсталациq от фиат мареа дизел пален ел пакет
    Може, ама трябва за съобразиш реда назапалване на свещите, за да можеш да подредиш по същия начин кабелите на подгревните свещи на дизеловата, даже може да ползваш направо подгревни свещи. Я стига сериозно ли питаш?
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Да

      Коментар


        #4
        Искам да сменя ел инсталацията в купето само

        Коментар


          #5
          Може естествено, що да не може, ама е филм
          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

          Коментар


            #6
            Каква е целта на цялото това занятие?
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Ел инсталацията в купето почти няма общо с ел.инсталацията на мотора на по старите коли на по новите е оплетена работа То дали ше я сменяш дали ше си я преправяш мисля ,че е равносилно. Но не е невъзможно стига да знаеш какво правиш. Ако не си намираш някой които знае какво прави ... Да наистина каква е целта . Какво точно от ел.пакета искаш ? Централно, Ел джамове, Подгрев седалки , ел. огледала то друго ко може да има ... Килматорник ко има ше е приключение ...
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар


                #8
                Целта е да имам пълен ел пакет климатик и ербеци

                Коментар


                  #9
                  Колега не се занимавай с глупости, моля те ... замисли се кой набор са тея коли и в какво състояние са им възглавниците ... за климатика няма коментирам.
                  Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                  Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                  Коментар


                    #10
                    Е да стари са но на мен ми се занимава и ще го направя пък пък да става каквото ще

                    Коментар


                      #11
                      Спец за еърбега, не си играй. Преди време няколко колеги от форума се "похвалиха", че са им се отворили в движение. За другото щом имаш мерак, успех!
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар


                        #12
                        кола

                        Ако разделиш вътрешната инсталация от тази за мотора по може да е побългариш Ква е идеята да имаш повече екстри лиербеците ги отпиши климатика може но си е играчка
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #13
                          Да идеята е повече екстри, а защо да отпиша ербеците

                          Коментар


                            #14
                            Мареа от последните години на производство има доста ербеци и май са си серийно толкова. Два в таблото и два в седалките. Отзад не знам дали имат.При мен няма, но аз съм с базово оборудване. На Бравата е само един. Т.е. инсталацията ти е най-малкия проблем. Хубаво, ще пренесеш централата и окабеляването. Ами табло, ами седалки?Освен да търсиш по-стара версия, която не е с толкова ербеци. Много труд за нищо е това. И за какво е цялата работа...за едни ел стъкла на задните врати, които ако не се ползват редовно, клеясват.

                            Коментар


                              #15
                              dimitrow81 написа:
                              Да идеята е повече екстри, а защо да отпиша ербеците
                              Защото:1. Може да се отворят случайно без удар и най-малкото да те пратят на зъболекар, защото в момента на отваряне, твърдостта му е като на камък.2. Могат да не сработят в точния момент на удара и да нанесат повече травми, отколкото без тях.3. Трябва да смениш пасажерския капак на таблото и седалките, понеже са в тях, а ако не се тези седалки са рядкост, зашото се е водело като екстра и е трябвало да бъде допълнително поръчана.
                              Fiat Bravo 1.9 TD100

                              Коментар

                              Working...
                              X