Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте автошкола/инструктор в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте автошкола/инструктор в София

    Дъщерята на мой приятел ще кара шофьорски курс. Целта е не само да вземе книжка, но и да научи максимално по време на курса.Та давайте препоръки за читава школа (или инструктор) в София, за предпочитане в западната част (Гевгелийски, Западен парк, Св. Троица, Люлин...). Ще е чудесно, ако впечатленията са лични и аргументирани, а не само
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    Роби 41.Това е така да се каже семейния инструктор.Не съм го чувал от има-няма 10-на години, но съм го виждал по улиците от време на време с един 190-ка.Луд човек, но учи.Любимото ми е, като подминеш един знак "СТОП" да кажем, след това те кара да отбиеш, да слезеш от колата, да отидеш пред него, да го по погалиш 4-5 пъти и да му обещаеш, че няма да го подминеш другия път. Луда работа, ма работи.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      А ,аз само не разбрах кое трябва да погалиш ?Моля, без спам!Модераторски екип на fiat-bg.org
      Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
      Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

      Коментар


        #4
        В автошкола "Стелт 2002" съм си изкарал и трите категории (B,C,C+E). Сестра ми и майка ми изкараха B категория там. Като цяло имаме опит със школата. Преподавателите са добри, обясняват абсолютно всичко детайлно, не си претупват работата. Собственикът - инж. Иван Иванов е готин и разбран човек. Цените им не са от ниските, но пък проблеми - никакви.С една дума: препоръчвам!
        1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
        2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

        Коментар


          #5
          Жена ми изкара курсовете в автошкола "Братя Василеви", в Люлин 10 (зад тролейбусната спирка за 12-та поликлиника). Впечатленията ми са косвени, но като цяло - добри: сериозно отношение, индивидуален подход и т.н. Единствен минус според мен, но това май важи за всички автошколи, е липсата на т.нар. полигон.
          Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
          FIAT PUNTO 2 (18

          Коментар


            #6
            Калин в Старт 02, на спирката на китайския ресторант в Красна поляна.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              VMarinkov написа:
              Жена ми изкара курсовете в автошкола "Братя Василеви", в Люлин 10 (зад тролейбусната спирка за 12-та поликлиника). Впечатленията ми са косвени, но като цяло - добри: сериозно отношение, индивидуален подход и т.н. Единствен минус според мен, но това май важи за всички автошколи, е липсата на т.нар. полигон.
              Аз там съм карал В категория преди години , не съм доволен не обясняват достатъчно много неща ги учих в последствие.Изключително съм доволен от човек на име Руслан (името на школата не помня) , намира се на кръстовището на Константин Величков и Сливница (зад Неделята).Там карах С-то и съм много по доволен, след мен двете братовчедки взимаха В там и пак са доволни. Ако искаш мога да ти дам и тел. на ЛС. ПС: не са братя ами Баща син и зетове попринцип тази школа тръгна от гр.Божурище
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #8
                Благодаря на всички за препоръките! Имам уверение, че заинтересованото лице внимателно следи темата и чинно си води записки. Тодоре, пращай каквото имаш като инфо.
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар

                Working...
                X