Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Немога да не се похваля!:)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Немога да не се похваля!:)

    Ето това си имам от днеска! Чисто нови табелки за задника на Чибурашка :D Емблема FIAT, Tipo 1.6 и нещото, за което орах земята толкова много време, "Tipo Trophy"!Историята е следната, че когато я купих, Чуби беше предназначена за планинарска кола без да знам, че е толкова ниска, нежна и ранима . Сега, след като преброди доста баири, мисля че си заслужи надписчето на черната лайсна отзад над номера. Скоро, до няколко деня ще публикувам и снимки с монтирани вече табелки Всичко е поръчково (завиждайте!:Р) и уникално Самите файлове съм си ги правил аз П.С.: ако някои ми пипе Tipo Trophy-то ще му извия врата......
    Прикачени файлове

    #2
    Джестокоооо.....
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      Много яки надписи
      Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
      Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

      Коментар


        #4
        Пускай снимки да видиме как стои на колата
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          много добре изглежда :D ако не е тайна на каква цена се правят такива емблеми, защото останах с впечатлението, че си ги поръчал.аааааааа и къде
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            BEX---GT---TDi написа:
            много добре изглежда :D ако не е тайна на каква цена се правят такива емблеми, защото останах с впечатлението, че си ги поръчал.аааааааа и къде
            Смисъл "поръчково" е написано за гъзарията Правени са във фирмата в която съм още една седмица. Проектите са си мои, като сам нанесал някои разлики със ургинадътата на колата После ги дадох на колегата на гравиращата машина да ги изработи, това е А относно цената - там е сложно са като разпитах (нали се сещаш колко съм плащал аз )цената само за гражиране е 4ст/кв.см. (мойте по груби сметки трябва да дойдат към 30лв) Има и други фактори, Ако файла е сложен ти идва и една сума за работа по подготовка, която при несхто откачено може да стигне и до 50лв/ч. А тези ушким прости надписи се оказаха костелив орех.... близо 2ч ги бори колегата...А за фирмата - от нас след малко на ЛС, че са бързам

            Коментар


              #7
              Скъпо е такова гравиране, мда. То по скъпото е, ако няма човек който да ти направи "нещото" което се гравира.Аз примерно си направих нещо просто, но реално мога всичко да си направя...

              Коментар


                #8
                Ето нещо позакъсняличко, ма на ли съм патка заспала... та чак днеска да намера време и да се сетя да кача мът’риалъ... (за което нямам оправдание )
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Mercedes E200 coupe

                  Коментар


                    #10
                    Емблемките са супер Само за информация - пише се ЧЕбурашка

                    Коментар


                      #11
                      Ейй,ама какви са тия лепенки и ваденки!Много "обичам" такива шаренийки.Е,все пак си е твоя колата.

                      Коментар


                        #12
                        Кучето ми е любимец, за лепенката на клуба - то се знае, а третата кръглата е там, само защото, при опит да разкарам една друга, понеже и аз "обичам" разни стикерчета навсякъде падна шлюпка от боята

                        Коментар


                          #13
                          Ами за да не падат шлюпки от боята друг път можете да ползвате спрей за отлепване на етикети - струва около 8-9 лв и го има сигурно във всяка по-голяма книжарница - прави лепилото като вода и отлепването е детска играчка
                          Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                          Коментар


                            #14
                            Ето и линкове за тези препарати за почистване както и за много други неща .Слагам ги защото ми стана любопитно каде ги има не е реклама http://quazerel.com/crcweb/crc.htmlh...-p9401923.html
                            Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                            Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                            Коментар


                              #15
                              http://prestige-bg.com/default.asp?U...6ItemID%3D6883Аз съм ползвала този - върши страхотна работа
                              Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                              Коментар

                              Working...
                              X