Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Старт бутон на уин 8.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Старт бутон на уин 8.1

    Нещо направих и бутона стана неактивен. Как да го активирам пак?
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    #2
    Нищо не си направил. И при мен се случва чат-пат. Рестарт на компа и се оправя.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Този бутон се управлява от explorer-a.За това трябва да видиш дали не е умрял случайно.За целта го рестартирай:1. Отвори командния ред - уиндоус бутона заедно с "r".2. Там пишеш "cmd" и ентър.3. Убиваш експлоръра - "taskkill /f /IM explorer.exe"4. Стартираш го наново - "start explorer.exe"5. Споделяш резултата.Също така докато е забил е добре да видиш дали нещо не е зависнало и експлоръра да го чака.За целта отвяряш таск мениджъра, отиваш на details таб-а, намираш explorer.exe, дясното копче върху него и избираш Analyze wait chain.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        BO написа:
        Този бутон се управлява от explorer-a.За това трябва да видиш дали не е умрял случайно.За целта го рестартирай:1. Отвори командния ред - уиндоус бутона заедно с "r".2. Там пишеш "cmd" и ентър.3. Убиваш експлоръра - "taskkill /f /IM explorer.exe"4. Стартираш го наново - "start explorer.exe"5. Споделяш резултата.Също така докато е забил е добре да видиш дали нещо не е зависнало и експлоръра да го чака.За целта отвяряш таск мениджъра, отиваш на details таб-а, намираш explorer.exe, дясното копче върху него и избираш Analyze wait chain.
        това утре ще го свърша, че сега съм на работа.
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #5
          sa6obravoto написа:
          Рестарт на компа и се оправя.
          Мда, оправи се.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар

          Working...
          X