Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бензин/газостанции между Бургас и Стара Загора

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бензин/газостанции между Бургас и Стара Загора

    Колеги нещо ме е хванала амнезията и не мога да се сетя къде горе долу имаше по магистралата места за зареждане между Стара Загора и Бургас.Смених си бутилката с доста малка и не искам да рискувам.Със старата си пердашех до София с едно дозареждане на Пловдив без да обръщам внимание по пътя какво има,но сега не става.Интересувам се къде има бензиностанции в платното посока СТЗ както в посока БС,за да си дозареждам и да ми е спокойно
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    #2
    От Стара Загора до Бургас има следните бензиностанции:1. Лукойл на пътя от Стара Загора към магистралата, на 900 м от магистралата.2. ОМВ преди първата отбивка за Ямбол/Сливен3. Лукойл на 10 км след втората отбивка за Ямбол/Шумен.Има и метан/газ/бензиностанция в Кабиле, на 200 м от магистралата, но трябва да слезеш от нея и после пак да се качиш.По обратния маршрут първата бензиностанция е Шел край Ямбол (точно срещу гореописаното ОМВ). Строи се и ОМВ, на 2 км преди Шел-а, май за Коледа ще го отварят, че беше почти готов преди 2 седмици.Следващата е Лукойл малко преди разклона за Нова Загора.Няма друга, освен споменатата по-горе на Кабиле - за нея има достъп от двете страни на магистралата.

    Коментар


      #3
      Много благодаря-минах вчера по маршрута.На Шел НЯМА газ! Новото ОМВ,което е на 2км. от Шел-а обаче вече работи...аз го прелетях обаче,защото имаше малко мъгла,а и се бях навинтил,но на Лукойл си дозаредих Лек път на всички по празниците!
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар

      Working...
      X