Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мултипла - налягане в рейката и филтър на метана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Мериш волтажа на буксите на ламбда сондите.На тази на която волтажа се променя е изправната,а на тази на която не,е неизправната.
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
    ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

    Коментар


      #47
      А ,а ,Ахааааааа.Стоплих сиреч заггрях.
      FIAT MULTIPLA 1.6 BI POВWER 2001g.

      Коментар


        #48
        Дааа.Намерих накрайника и на втората сонда.Прилича на първия с изключение на едно зъбче.Сега остава въпроса,как да ги премеря.?На кои крачета да сложа мултицета и какви показания трябва да се покажат?
        FIAT MULTIPLA 1.6 BI POВWER 2001g.

        Коментар


          #49
          Вземаш тънки кабелчета и ги мушкаш около пиновете вътре в буксата, свързваш я с кабела, палиш мотора и мериш волтажа.Ако се променя - ок, ако е статичен - не е ок.
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #50
            Здравейте , колеги изчетох темата и аз съм за филтърче на редактора някой да каже от къде да го закупя , благодаря предварително

            Коментар


              #51
              Ако ще купуваш само ядка, Елена газ в младост или Газ магазин на Кузлодуй. Предполягам и другите имат то там подържат асортимент.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #52
                Здравейте , колеги изчетох темата и аз съм за филтърче на редактора някой да каже от къде да го закупя , благодаря предварително
                Мисля, че ще мога да намеря и пратя по Еконт. Пиши на лично за подробности
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #53
                  Здравейте , колеги имам проблем с прехвърлянето от бензин на метан . Вчера свалих филтърчето на редактора за метан ( Фиат мултипла комп.5D0) да видя в какво положение и е доста мръсничко но колата си превключваше на метан и се захванах да сменям агренажа с ролките смених всичко зацепих агренажа по белези които си бях направил аз и колата запали работи нормално но не иска да прехвърли на метан цял ден я карам работи идеално на бензин ни на метан постоянно цъкат клапана от пред и клапаните на бутилките но не ще да прехвърли единствено работи на метан от 1500 оборота до 2000 оборота ако паднат оборотите или се вдигнат над тези минава на бензин. Ако я държа на 2000 оборота работи на метан . Все едно се променя налягането и не може за мъничко да прехвърли . При първоначално палене изобщо неще да прехвърли. Колеги помагайте

                  Коментар


                    #54
                    Колеги има ли значение вакума( налягането) в смъкателния колектор за превключването от бензин на метан . Ако съм изместил смукателния вал с един зъб назад , може ли да е това проблема да не прехвърля

                    Коментар

                    Working...
                    X