Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Волво в40 Т4 мнения?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покупка на Волво в40 Т4 мнения?

    Колеги, дойде времето за закупуване на нов семеен автомобил и реших да е Волво В40 Т4 модела, 2002г (фейслифтовата) 2000куб. 16в 200кс бензин, някой колега има ли впечатления за този модел Волво и този двигател, ще му монтирам газов инжекцион защото в момента няма. Споделете мнения лоши или добри приемам всякакви.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    #2
    Колега, тук http://www.volvoclub-bg.com/forum/ ще ти дадат най-точна информация.

    Коментар


      #3
      Попрочетох малко за колата, но исках мнение на някой които е карал такава или има някакви впечатления за даденият моде. Благодаря все пак.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        Вземай, ама иди при правилния газаджия!
        Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

        Коментар


          #5
          Много скъпи части и висок разход. Иначе са здрави коли.На пазара обаче...имай предвид, че тоя, дето на запад е дал пари за 200 коня кола, си е правил сметката и как ще я кара-т.е. повечето коли очаквай да са здраво изтормозени.

          Коментар


            #6
            Високият разход от 15 на 100 градско не ме притеснява въобще, все пак удобството и кефа си имат определена цена. Не всеки който кара кола 200 коня я тормози, лично в Италия съм виждал масово БМВ 335 от почти всички генераций който хората си карат съвсем нормално без да се раздава газ до ламарината, то зависи какво ще уцелиш малко и на късмет. Моля темата да се заключи и изтрие защото няма полезна информация за тази кола тук. Благодаря на отзовалите се.П.С. Частите далеч не са скъпи, напротив аз мисля че са съвсем нормални.
            Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
            Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
            Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

            Коментар

            Working...
            X