Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся оптичен интернет в Сф на този адрес

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся оптичен интернет в Сф на този адрес

    Търся оптичен интернет в Сф на този адресhttp://goo.gl/jqxMVMВиваком и Мтел (Мегалан) нямат покритие.Някой знае ли алтернативи?

    #2
    powernet излиза на картта, че имат.

    Коментар


      #3
      Не знам дали ти помагам, ама ако не намериш друго - пробвай партньорите ни от Комнет. На конкретния адрес нямат покритие, но съвсем наблизо - на 3 шахти разстояние имат.

      Коментар


        #4
        Препоръчвам Нет 1.

        Коментар


          #5
          Нет 1 са добри, но не съм сигурен, че имат покритие там! Имаше едни Интертел в младост, но не съм сигурен, че са много надеждни! Комнет са супер, ако намерят линия до входа, Защо не пробваш и БТК? Те имат почти навсякъде....
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #6
            За частно лице или за Фирма?Ако е за фирма, то предполагам ще се търси гарантирана скорост и свързаност.Ако е така, то въпреки, че някоя фирма няма някъде оптика, до заради договора, който ще се подпише, много от фирмите ще се навият да ви докарат влакно до мястото където се намирате.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              Как да нямат Мтел (мегалан) аз живея 100 метра по на там в 206 блок и до входа ми е оптика Но подчертавам до входа,ти сигурно търсиш до апартамента :/ за това вече не знам .
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #8
                Говорено е сМтелВивакомКомнетНет 1 Тези нямат покритие с оптика.Чака се Пауър НЕТ да проверят дали покритието им е с мед или стъкло.ДАВАЙТЕ други алтернативи ако има

                Коментар


                  #9
                  Спиди нет твърдят на сайта си, че предлагат оптика до сградата и до дома, а в картата им на покритие фигурира този адрес. Пробвай ги. Дават и статичен адрес, ако ти е важно.

                  Коментар


                    #10
                    Чакай сега ти Fiber to the home ли търсиш? Ако искаш нещо гарантирано за над 150лв на месец веднага ще намеря кой да изкопае до теб, ако търсиш споделен интернет за 15-20 лв не се надявай да ти го изтеглят до вас и да ти сложат медия конвертор...
                    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                    Коментар


                      #11
                      rebel написа:
                      Чакай сега ти Fiber to the home ли търсиш? Ако искаш нещо гарантирано за над 150лв на месец веднага ще намеря кой да изкопае до теб, ако търсиш споделен интернет за 15-20 лв не се надявай да ти го изтеглят до вас и да ти сложат медия конвертор...
                      По средата между тези две цени се търси да е двуцифрено число което не започва с 9 или 8 и да е с ДДС.

                      Коментар


                        #12
                        Брей с тази оптика у Мордор ли има проблеми? На сегашното ми местоживеене Булсатком скоро ме сплайснаха Но предполагам, че в по-малките села е по-лесно Та пробвай и тях Не знам дали са започнали да остъкляват най-голямото село

                        Коментар


                          #13
                          Humppa написа:
                          Брей с тази оптика у Мордор ли има проблеми? На сегашното ми местоживеене Булсатком скоро ме сплайснаха Но предполагам, че в по-малките села е по-лесно Та пробвай и тях Не знам дали са започнали да остъкляват най-голямото село
                          Булсатком са доста зле, това наблюдение не е само на едно или две места и не са опция, както и Близу

                          Коментар


                            #14
                            u_bo написа:
                            Humppa написа:
                            Брей с тази оптика у Мордор ли има проблеми? На сегашното ми местоживеене Булсатком скоро ме сплайснаха Но предполагам, че в по-малките села е по-лесно Та пробвай и тях Не знам дали са започнали да остъкляват най-голямото село
                            Булсатком са доста зле, това наблюдение не е само на едно или две места и не са опция, както и Близу
                            На сестра ми прекарах нет от Близу. Оптиката се разплита в мазето на входа, а до апартамента е коаксиалка.От вече 14 месеца няма нито едно прекъсване на нета, буквално. Поне не и в рамките на най-много 60 секунди, защото на такъв интервал го следя.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              Вече ВСИЧКИ велики доставчици се отказаха и ще се примирявам с Булсат или с Близоуууу

                              Коментар

                              Working...
                              X