Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за газ на пунто 1,2 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за газ на пунто 1,2 16v

    Здравейтеколата е 97г 1,2 16вентила-85ксможе ли някой да ми колко трябва да е размера на дюзите които се навиват на рейката и спада ли колата към тн ФУЛ ГРУП?системата е на BSM с рейка RAIL 3ома-досега е била на АЛФА 1,8

    #2
    Има калкулатори за дюзи,предполагам към 1,6-1.8мм.

    Коментар


      #3
      Фобос а? това с фул група - да спада, прочети в инструкцията за настройки и ще разбереш за какво става дума. Щом са били на алфа 1,8 най вероятно дюзите са ти на 2,2
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        газовото е BSM-vega compaktсвалих дюзите да ги премеря-странно но са 1,5ммкак е вървяла тая алфа незнаммисля да ги разпробия на 1,8мм

        Коментар


          #5
          А как разбра че са 1,5(питам защото на някои пише на тях, но това не значи че не са дупчени) аз бих почнал с 1,6-1,7. И почти съм сигурен че Пунтото не е фулгруп. Какви са ти минималните времена на бензин? Едно Пунто съм вързвал и ми се върти че беше с времена на тихи обороти над 3мс.,което говори за последователно впръскване. Може и да греша. ГИ трябва да си разпознае сам. http://www.bgdiagnostica.com/index.p...ni-b4-obd.html Ако искаш виж тук.

          Коментар


            #6
            разбрах с едно свредло на 1,6мм и не влизаа в инсрукциите на газовото пише че фиат до 1998г спада към фул группо принцип ще го монтирам сам и търся инфо и помощако има някой колега от пловдив да помогне ще съм много благодарен

            Коментар


              #7
              Ако си фулгруп с тези инжектори дето имаш ще ти е малко трудно да я настроиш. Мисля че ще трябва да си вземеш нискоомни бързи инжектори. Тези ги дават с минимални времена 3,5мс ама по мои лични наблюдения работят от 4мс нагоре като хората.

              Коментар

              Working...
              X