Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мултипла - метан + газ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Пропан-бутан ще гори на режим бензин и няма да му трябва друг емултор.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #17
      Яни, голям си! :DЯвно замисъла е напълно постижим А какво те притеснява минаването на метан?Просто си цъкам ключето на газовата да е на бензин и тогава обръщам на метан.Ако случайно се "спъна" в някоя газова уредба, може и да го пробвам.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #18
        muns61 написа:
        Пропан-бутан ще гори на режим бензин и няма да му трябва друг емултор.
        Да напълно си прав, но при едно невнимание когато е забрави че е на метан ще изгасне а с втория емулатор ще реши проблема и цената няма да е кой знае колко различна.

        Коментар


          #19
          И за това си прав...Аз трудно ще сгафя, ама малката много обича да натиска копчета :D
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #20
            Преди години в Плевен имаше доста таксита на 3 горива, когато метанстанциите бяха редки. Е, не бяха ГИ.
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              #21
              Мдааа от как заключиха темата за Мултиплата почти не влизам във форума.Беше доста удобно повечето неща да са на едно място.На въпроса. Ако не обикаляш извън БГ, според мен се обезмисля на метанка да сложиш ГАЗ. Само за спорта да го правиш, явно ти се намира свободно време. :DВиж да махнеш бензина и да караш метан/газ има идея.
              MULTIPLA 286.77D.3.0

              Коментар


                #22
                Мен не ме бърка особено пробега, понеже минавам към 350 км с едно зареждане.Малко ми е неудобно зареждането, понеже съм на Сторгозия и ми трябват към 30-40 минути (7-8 км) да отида до Дружба и да заредя.Тъпото е, че в 90% от случайте, пътя ми е в посока София/Луковит и само се разкарвам, понеже не обичам да тръгвам с под половин резервоар където и да е :/Монтажа на газовата по-скоро ще ми спести 1-2 междинни разкарвания месечно и няма да го мисля толкова метана, понеже насякъде мога да заредя газ.Ако пък брата Путин реши да спре газа, това ще е първото, което ще направя Бензин съм сипал 20 лв. февруари, когато взех колата, че й светеше лампата. Още имам от него
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #23
                  Абе я направо разкарай метана и си сложи газчица че да се родиш.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #24
                    Като доживея да си купя такова, така и ще направя http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4791Иначе тебе за нищо повече няма да те питам, щот май винаги се оказваш прав...Помниш ли как ме убеждава да взема оная черната бензинка и да й сложа газ :DЗнаел си ти, че ще падне цената на газта, ама си трайкаше!
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #25
                      M5kov написа:
                      Като доживея да си купя такова, така и ще направя http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4791Иначе тебе за нищо повече няма да те питам, щот май винаги се оказваш прав...Помниш ли как ме убеждава да взема оная черната бензинка и да й сложа газ :DЗнаел си ти, че ще падне цената на газта, ама си трайкаше!
                      E на това ако му сложиш газ направо ще падна
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #26
                        Хаха, сбъркал съм линка, че бях отворил няколко :DСхвана идеята
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          #27
                          А защо смяташ че на дизела не може да се сложи газ или метан особено ако комънреил? Мога да ти гарантирам че работи по добре на дизел и газ от колкото само на дизел. Друг е въпроса дали е икономически изгодно при този малък разход.

                          Коментар

                          Working...
                          X