Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Платна и чувствителност на изпарител за обикновенна газова

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Платна и чувствителност на изпарител за обикновенна газова

    Карам от 2008 година с Lаvato до днес . Добре ама почна ми праи магарии . Сякак го найстроивам и пробвах ,но не мога да го накарам да ми хареса. Искам да попитам за платната или пружинката .Платната изпичат ли се ? Стават ли по твърди и по малко чувствителни. Пружинката с времето отслабва ли ? Проблема е следния , паля колата на газ таквответе са някви неравномерни смотани, Преди време си бяха много наред. След силно изфорсирване без да пипам настройките празния ход се оправя и си го държи добре. След изфорсиране оборотите слизат на 1300-1200 и постепенно като работи мотора бавно бавно слизат на 1000 ( десега все така си я карах на по долу тресе мотора) При първото натискане на газта мотора вижда зор понякога в повечето случай има и паткане , гърмеж в колекторите. Докато се равзърти мотора. Паткането е ясно повече въздух , по малко газ ... Поради рязкото отваряне на дросела , а изпарителя не може толкова бързо да пусне газ. Сякак го настроивах , когато пусна повечко газ към мотора почва се задушава претриса и с зор се развърта. Когато пък намаля газта има паткания и гърмежи. Всякак опитвах. Оставам с впечатлението че изпарителя работи малко тромаво. Имали вероятност за всчиките тея години от 2008ма до сега 6 години да са се изпекали платната. Не са спукани , чистих го разглобвах го , здрави са. Да сменям ли платната или да си земам нов изпарител ?
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    За толкова години със сигурност си за нови мембрани.

    Коментар


      #3
      Купи си нов Mimgas 45-60лв му варира цената. Аз използвам такъв вече година и над 20 хиляди километра, а колегата е с такъв над 2 години и над 50 хиляди и нямаме никакви ядове. Мисля, че за цената си е идеален
      Прикачени файлове
      Fiat Bravo 1.6 16v 103hp-Forever in my heart - Ex
      Fiat Marea 1.9TD 75hp-Family Combi Now

      Коментар


        #4
        Чудесно решение.Нов изпарител на разумна цена.Много по добре от ремонт на стария.Слет детонациите може да има и други проблеми!

        Коментар

        Working...
        X