Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло за скоростна кутия Тутела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масло за скоростна кутия Тутела

    Първо искам да кажа, че това масло ми го дадоха за хидравлично и дори съм налял 50-100 мл. на хидравликата от него. Въпросът ми е, проблем ли е, че съм сложил от него, защото като го гледам е за скоростна кутия. И последно добър избор ли е да се слага точно това масло на скоростната кутия ? Приемам и предложения относно по-хубаво масло. Благодаря предварително ! Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

    #2
    Хидравликата ти ползва точно масло за автоматични скорости тип DEXTRON II D или DEXTRON III. Визирам подписа ти Brava 1.9 JTD, 105hpТова на Tutela е DEXTRON II D и спокойно можеш да доливаш от него. В никакъв случай не го слагай на скоростите.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #3
      Благодаря много. А може ли някой да каже какво точно трябва за ск. кутия ? По-възможност най-доброто
      Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

      Коментар


        #4
        Синтетично 75W-90.

        Коментар


          #5
          .

          ogi28b написа:
          Синтетично 75W-90.
          GL-4
          Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
          EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
          EX.Fiar Ritmo 105TC

          Коментар


            #6
            Не знам защо, ама все се спирам на Кастрол. Та това става ли и ако да, какво количество ще ми е нужно.
            Прикачени файлове
            Fiat Brava 1.9 JTD, 105hp

            Коментар


              #7
              2 литра ти трябват, ама според Аутодата трябва да GL5: Може и да съм объркал двигателя, виж какво пише горе вляво на картинката.

              Коментар


                #8
                Никога не сипвайте в кутия чисто GL5. Кастрола става за тази кутия.
                Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

                Коментар

                Working...
                X