Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спам от "Проблем с PayPal"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Kay_ написа:
    Ти казваш, че можеш да хвърлиш едно ЕГН на някой. При условие, че имаш достъп до такава информация, следва, че показваш спокойствие и увереност, без страх, че ще прекрачиш границите. Това показва, че си отворен да пуснеш инфото за дадени хора, но не и твоето.
    Моля?????Нали уж беше прочел прясно всичко??? Кой лъже сега?
    style34 написа:
    Мога да измъкна данните не на половината, на всички клиенти на банката, както и много други служители, но няма да го направя. Първо си има вътрешни правила и процедури и второ не съм такъв.
    Извинявай, че те нарекох по начин, който считаш за оскърбителен.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #62
      style34 написа:
      Последна реплика към теб, че много трудно схващаш и се изморявам вече.Хвърлям ти едно ЕГН на някой. Ако не си ченге или не познаваш такъв или някое друго длъжностно лице, НИЩО не можеш да направиш с това ЕГН, освен наистина да видиш дали някой е здравно осигурен в сайта на НОИ.
      Спирам да споря. Остани със здраве.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #63
        Е ти сериозно ли? Това изречение ли ти е аргументът? OMG...Айде за домашно да научиш нещо.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #64
          [quotec38310dfc="style34"]И друго не разбрах, Ленка пусна ли жалба в банката, или само авторитетно я нарича ,,оФца
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #65
            [quote:4b4c08de9f="ele"][quote:4b4c08de9f="style34"]И друго не разбрах, Ленка пусна ли жалба в банката, или само авторитетно я нарича ,,оФца
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #66
              [quote:c65173871f="style34"][quote:c65173871f="ele"][quote:c65173871f="style34"]И друго не разбрах, Ленка пусна ли жалба в банката, или само авторитетно я нарича ,,оФца
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #67
                Kay_ написа:
                Да го брандираш на автобус 204, та да може от Дружба до Борово всеки да го види
                И аз така ги виждам нещата, а според Ленка е когато служителката го каже на нейна колежка. Права е де, би трябвало да й го даде на флашка, криптирана с код за сигурност на НАСА и от едното до другото бюро да бъде пренесено от инкасото като ценна пратка. Ред:Служителката да се чете "оФцата"...И по този повод призив към Ленка - не обиждай така грозно хора, които не познаваш. В крайна сметка не може всички да са като теб - външност на манекенка на Викториас Сикрет и носител на три нобелови награди в същото време.
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #68
                  Ако оставим майтапа на страна. Продължавам да съм на мнение, че не е правилно тази информация да се разпространява. Ако се казва от служутел на служител в институция - ок. Но не с гласност, че да се чуе и от странични хора. Аз може да съм се наредил на опашка зад Еле и целта ми да е да чуя нечие ЕГН. Може и смешно да ти звучи, но за мен е така.
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    #69
                    Т.е. искаш да кажеш, че е правилно да се каже? Правилно е да ти казва какъв ти е балансът по сметката, така че всички да чуят, правилно е да ти диктува ЕГН-то, така че всички да чуват... Това, че е в банка и че има само 5 човека чакащи и шансът някой да се е наредил на опашката да ми чуе ЕГНто е минимален, го прави правилно, така ли?И че е оФца, да оФца е. Има други служители на банката, които са ме обслужвали и които са били достатъчно дискретни да се наведат към мен и да говорят достатъчно тихо, така че другите в салона да не чуват ясно какво се говори, така че явно не е практика и явно има съвестни хора, които разбират какво са лични данни и как да работят с тях и явно не мислят като теб, че е ОК да говорят на висок глас, така че всички да чуват, щото видите ли, бил почти нулев шансът някой да използва тази информация.
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #70
                      ele написа:
                      Т.е. искаш да кажеш, че е правилно да се каже? Правилно е да ти казва какъв ти е балансът по сметката, така че всички да чуят, правилно е да ти диктува ЕГН-то, така че всички да чуват... Това, че е в банка и че има само 5 човека чакащи и шансът някой да се е наредил на опашката да ми чуе ЕГНто е минимален, го прави правилно, така ли?И че е оФца, да оФца е. Има други служители на банката, които са ме обслужвали и които са били достатъчно дискретни да се наведат към мен и да говорят достатъчно тихо, така че другите в салона да не чуват ясно какво се говори, така че явно не е практика и явно има съвестни хора, които разбират какво са лични данни и как да работят с тях и явно не мислят като теб, че е ОК да говорят на висок глас, така че всички да чуват, щото видите ли, бил почти нулев шансът някой да използва тази информация.
                      Е нали и аз това казвам. Всички служителни в банката могат да работят с личните данни наклиентите. Но когато питата клиент, или уточнват лична изформация трябва да се прави дискретно не с гласност, че да се чуе навсякъде. Аз не обичам да съм свидетел на такива сцени и не ми е приятно да чувам на някой друг човек баланса по сметка или личните данни. Дори в магазините някой когато плаща с карта се дръпвам една крачка назад и се обръщам. Има хора, когато аз си въвеждам пин-а (въпреки, че прикривам с ръка) той ми е застанал на 1 м от мен и зяпнал апарата и се налага д аму направя забележка.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        #71
                        еле, с оглед склонността ти силно да преувеличаваш и хиперболизираш, не мога да кажа кой прав - кой крив, защото не съм бил свидетел на ситуацията. Просто не ти вярвам. Далеч, обаче, не казвам, че няма служители, които са под всякаква критика. Познавам се лично и работя с десетки, стотици колеги от клонова мрежа и ако питаш мен има хора, които уволнявам на момента.Салдо по сметка - не трябва да се казва, представлява банкова тайна, но няма как след като питаш, да дойде да ти го прошепне на ухото и ако е тихо в офиса, особено при някои малки такива не знам как ще се спази ПЪЛНА конфиденциалност.В крайна сметка като отидеш на гишето и кажеш "Добър ден, казвам се Елена Паришева Станимирова" всеки недоброжелател с приятел - полицай, с престъпни помисли, може да намери всичко за теб. Ако си му интересна ще те последва и ще види номера на колата ти и пак ще има цялата му нужна информация.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар

                        Working...
                        X