Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спам от "Проблем с PayPal"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спам от "Проблем с PayPal"

    style34, това са лични данни, вас не ви ли учат как се пазят лични данни?
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    #2
    ele написа:
    style34, това са лични данни, вас не ви ли учат как се пазят лични данни?
    Не ми отговори на въпроса.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #3
      style34 написа:
      ele написа:
      style34, това са лични данни, вас не ви ли учат как се пазят лични данни?
      Не ми отговори на въпроса.
      И ти не ми отговори на въпроса. Като те чета, че ти утре може да измъкнеш данните на половината клиенти на банката и да ги оставиш на видно място - че ко толкова, ко може да стане? Я кажи в коя банка работиш, че да не си отварям сметка там.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #4
        ele написа:
        И ти не ми отговори на въпроса. Като те чета, че ти утре може да измъкнеш данните на половината клиенти на банката и да ги оставиш на видно място - че ко толкова, ко може да стане? Я кажи в коя банка работиш, че да не си отварям сметка там.
        Първи попитах все пак. Ленка, с цялото ми уважение, ама много ниско става нивото с такива елементарни изказвания. Мога да измъкна данните не на половината, на всички клиенти на банката, както и много други служители, но няма да го направя. Първо си има вътрешни правила и процедури и второ не съм такъв. И между другото - в полицията имат още повече данни, а там има доста по склонни към злоупотреба служители, съдейки по новините. Що не вземеш да си смениш гражданството, да не ти предоставят на някой личните данни? Но първо се отпиши от общината, че и там ти имат данните...И не ме стряскай така - сега сън нема ме лови, че Ленка нема да ни е клиентка... Ще се обадя на корпоративно да ги разочаровам...
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #5
          Снимай си личната карта и я пусни във форума. Няма нищо страшно!
          207 тиква автомат
          новокромаджия 2.4 печка

          Коментар


            #6
            Вече, ако някой не прави разлика между ЕГН и копие на лична карта е друг въпрос.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #7
              ele написа:
              style34 написа:
              ele написа:
              style34, това са лични данни, вас не ви ли учат как се пазят лични данни?
              Не ми отговори на въпроса.
              И ти не ми отговори на въпроса. Като те чета, че ти утре може да измъкнеш данните на половината клиенти на банката и да ги оставиш на видно място - че ко толкова, ко може да стане? Я кажи в коя банка работиш, че да не си отварям сметка там.
              Веселин Чанев ЕГН 8804235578 - като ми издърпаш парите от сметката - пиши да ти сипя още :D
              Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

              Коментар


                #8
                Скрии си имената, снимката и адреса,ЕГН то е достатъчно, смелчаго :D
                207 тиква автомат
                новокромаджия 2.4 печка

                Коментар


                  #9
                  Абе вие като искате, си ги давайте - ЕГН е лична информация и най-малкото някой служител трябва да го казва на всеослушание, или пък да казва какъв ми е балансът и прочее - аз ако искам и във вестника ще го публикувам, но не и тая оФца. Тва е по офтопика.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #10
                    rebel написа:
                    ele написа:
                    style34 написа:
                    ele написа:
                    style34, това са лични данни, вас не ви ли учат как се пазят лични данни?
                    Не ми отговори на въпроса.
                    И ти не ми отговори на въпроса. Като те чета, че ти утре може да измъкнеш данните на половината клиенти на банката и да ги оставиш на видно място - че ко толкова, ко може да стане? Я кажи в коя банка работиш, че да не си отварям сметка там.
                    Веселин Чанев ЕГН ******* като ми издърпаш парите от сметката - пиши да ти сипя още :D
                    Колега, на много хора не им е проблем да разберат и майчиното ти мляко по този номер и на акъла не им идва да източват банковата ти сметка. Сигурен ли си, че всички те обичат?
                    207 тиква автомат
                    новокромаджия 2.4 печка

                    Коментар


                      #11
                      Еми явно съм по млад и не знам какво е било по комунистическо време, но според мен сте се вкарали в твърде много филми :D Какво ще разберат? Какво може да направи някой с тази информация? Според мен най-много да попадна в списък като дарител на някоя партия :D
                      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                      Коментар


                        #12
                        Ето в този сайт http://georgi.unixsol.org/programs/egn.php можеш да налучкаш стотици ЕГН-та. И?
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #13
                          rebel написа:
                          Еми явно съм по млад и не знам какво е било по комунистическо време, но според мен сте се вкарали в твърде много филми :D Какво ще разберат? Какво може да направи някой с тази информация? Според мен най-много да попадна в списък като дарител на някоя партия :D
                          Не дай Боже и на някоя болница можеш да станеш дарител. Всички обичат само Реймънд!
                          207 тиква автомат
                          новокромаджия 2.4 печка

                          Коментар


                            #14
                            style34 написа:
                            Ето в този сайт http://georgi.unixsol.org/programs/egn.php можеш да налучкаш стотици ЕГН-та. И?
                            Дай да налучкам твоето, няма нищо страшно, нали? :D п.п. Аре на бас, че ако си дадеш ЕГН-то, до края на деня ще знам всичко, което съществува като информация за теб и семейството ти, барабар с твои снимки от напускане/ влизане в България. Сещам се за още двама форумци, които могат да свършат същата работа.
                            207 тиква автомат
                            новокромаджия 2.4 печка

                            Коментар


                              #15
                              pplk написа:
                              п.п. Аре на бас, че ако си дадеш ЕГН-то, до края на деня ще знам всичко, което съществува като информация за теб и семейството ти, барабар с твои снимки от напускане/ влизане в България.
                              Защо да го правиш, като мога да ти кажа всичко, което те интересува директно? Виждаш ли, точно затова ти говоря. След като има кой да ти даде тази информация, а това е някой нещастен полицай, и без да ти давам ЕГН можеш да разбереш всичко за мен. Сега схванахте ли какво имам предвид?
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар

                              Working...
                              X