Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за съдействие-търся зимни гуми за Фиат Брава 1.8, 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vili151279 написа:
    Тези в Диана ме объркаха много за гумите които Слави ми препоръчва:цената в сайта е 72 лв/ това била цена само за он лайн поръчка/, монтажа е около 10лв на гума от които ще ми направят 3%отстъпка...
    Хм, не знаех, че Диана взимат пари за монтаж на гуми, които си купила от тях. В Пазарджик в повечето гумаджийници монтажът е безплатен. А цените им са близки до тези в Диана. Явно печелят само от отстъпката за търговци, която им дават от Диана.А марката не е толкова важна. Колкото гуми, толкова и мнения - казаха го и преди мен. И гумите от най-нисък клас се държат прекрасно върху сняг, когато са нови. Нещо от средния клас, за да не се набуташ с прекалено много пари, е най-добрият избор според мен. Сайтовете за гуми онлайн също са решение. Понякога изпадат изключително, ама наистина изключително изгодни предложения. Е, възможно е ДОТ-ът да е от началото на тази или дори края на 2013 г., но какво от това?Аз те насочих към Диана, за да свършиш всичко наведнъж - от покупката до монтажа. А и като се има предвид, че голяма част от кварталните гумаджийници пазаруват точно от Диана, си мислех, че така ще ти излезе и най-евтино. А то може и така да се окаже в крайна сметка, но трябва да си направиш труда да сравниш цените за едни и същи марки.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #17
      Благодаря на всички за дадените съвети и за помоща, със Слави утре отиваме и взимаме гумите Фулда монтеро 3, даже ми е уредил монтаж за 15 лв. :D

      Коментар


        #18
        vili151279 написа:
        Благодаря на всички за дадените съвети и за помоща, със Слави утре отиваме и взимаме гумите Фулда монтеро 3, даже ми е уредил монтаж за 15 лв. :D
        Сложи в джобчето 370-400 лв на тръгване, но ако попътно видите някъде хубави втора ръка близка година, обуй колата за 160 лв и им покажи един хубав среден пръст на тия с илюзорните проценти отстъпка.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар

        Working...
        X