Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с PayPal и нова дебитна карта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Както споменах ... кода на трансакция се изисква само когато се създава нов акаунт за да премине от non verifed в verifed. След като си потвърден можеш спокойно да регистрираш и други карти... (Стига те да са активни и с известна сума пари в тях)
    Powered by Emzo

    Коментар


      #17
      evgeni85 написа:
      Както споменах ... кода на трансакция се изисква само когато се създава нов акаунт за да премине от non verifed в verifed. След като си потвърден можеш спокойно да регистрираш и други карти... (Стига те да са активни и с известна сума пари в тях)
      Не е вярно, ВСЯКА една карта се потвърждава по този начин!Не се потвърждава само карта, която е преиздадена заради изтичане на срока - тя само се пререгистрира с новия й срок и код на гърба .Иначе не ми е проблем да регистрирам твоята карта, ако случайно съм й видял номера и трицифрения код отзад. Чрез това че имаш достъп до извлеченията доказваш че ти си собственика, това е идеята.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #18
        Добре де точно преди 4 дни регистрирах друга от карта различна от тази. Друга сметка нова във валута с чисто нова карта. И НЕ ми иска код от транзакция. И в двата ми акаунта в пейпал имам по две различни карти активирани. Иска потвърждение само когато регистрираш първа карта.
        Powered by Emzo

        Коментар


          #19
          И двамата не сте прави. Очевидно има различна политика.Кода, който дадох на предишната страница е от карта, която ми е заменена поради изтичане на периода ѝ на валидност.До сега съм регистрирал 7 карти. Никога не съм минавал без потвърждаване на картата с такава транзакция. Било то чисто нова карта, било то и заради преиздаване на вече регистрирана карта.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            Проблема е решен. Писах мейл до пейпал, чрез формата за помощ, прати ми автоматичен мейл на който пишеше, че ако не мога да намеря кода и т.н. да им пратя отново мейл. Днес Маруис ми е отговорил и проблема беше решен. Благодаря на всички!
            Mr. Dimitrov, I hope you are having a great day today. My name is Marius and I’d like to assure you there’s no need to worry.I have carefully reviewed your account and I discovered that for your protection, your card ending 6405 was temporarily disabled because you entered the PayPal code incorrectly 3 times when you were confirming your card. Following a review of your account I have reactivated your card and it’s been added back to your PayPal account.You last requested the code on Dec 1, 2014 and we charged your card ^1.50 EUR. This charge will show on your card statement 2-3 working days after this date.

            Коментар


              #21
              Значи сега като вече със сигурност видиш кода на транзакцията, ще си го въведеш и си готов. Боби, мисля че има различни правила за различните типове карти. Аз съм регистрирал досега само кредитни. Вероятно и ти.Колегата сигурно регистрира само дебитни.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                Аз съм регистрирал кредитни и дебитна карта. Само за първата регистрирана карта съм минавал процедурата с кода. С другите кредитни карти съм правил плащания без проблем, дори едната от тях не е моя и нямаше проблем с плащането.

                Коментар


                  #23
                  peho написа:
                  Аз съм регистрирал кредитни и дебитна карта. Само за първата регистрирана карта съм минавал процедурата с кода. С другите кредитни карти съм правил плащания без проблем, дори едната от тях не е моя и нямаше проблем с плащането.
                  Подкрепям ++++
                  Powered by Emzo

                  Коментар


                    #24
                    evgeni85 написа:
                    peho написа:
                    Аз съм регистрирал кредитни и дебитна карта. Само за първата регистрирана карта съм минавал процедурата с кода. С другите кредитни карти съм правил плащания без проблем, дори едната от тях не е моя и нямаше проблем с плащането.
                    Подкрепям ++++
                    Чудя се ако ударя пет минуса -----, това дали ще върне мнението с едно несъгласие?
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар

                    Working...
                    X