Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте търговец на гуми на ниски цени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте търговец на гуми на ниски цени

    Здравейте. Искам да взема на Стилото 225/40/18 гуми нови на най-ниски цени. Бях мернал в продавалника една фирма, която ги продаваше за 108лв броя но не мога да ги намеря. Моля препоръчайте с линк.Грешен раздел-> Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Препоръчайте търговец на гуми на ниски цени

    coojoe_213 написа:
    Здравейте. Искам да взема на Стилото 225/40/18 гуми нови на най-ниски цени. Бях мернал в продавалника една фирма, която ги продаваше за 108лв броя но не мога да ги намеря. Моля препоръчайте с линк.
    Колега, тоя размер гуми нови, на тая цена.... ще да са някви яки китайски боклуци.
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      Има някакви: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zi...52369.htmlНо пък по-качествените китайски марки тръгват от 170 нагоре, а истинските гуми са по около 300-350-400 лв едната.

      Коментар


        #4
        Re: Препоръчайте търговец на гуми на ниски цени

        noriaga написа:
        coojoe_213 написа:
        Здравейте. Искам да взема на Стилото 225/40/18 гуми нови на най-ниски цени. Бях мернал в продавалника една фирма, която ги продаваше за 108лв броя но не мога да ги намеря. Моля препоръчайте с линк.
        Колега, тоя размер гуми нови, на тая цена.... ще да са някви яки китайски боклуци.
        По-добре китайски боклук от колкото 3та ръка на невероятни цени.

        Коментар


          #5
          И после част от статистиката.....
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #6
            Аз си купих от Агрина Плевен - дадоха ми най-ниска цена. Взех си Нокиан, незнам дали предлагат китайски идруги подобни. Звънни и ги питай.

            Коментар

            Working...
            X