Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto 1.1 55 hp Монтиране на гАз

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto 1.1 55 hp Монтиране на гАз

    Здравей Те, колеги имам си едно Пунто от 8 години вече и се реших да го сложа на Газ . Та въпроса ми е може ли малко помощ за монтирането някакви снимки , защото искам аз да си го инсталирам (финансови причини) имам малко поглед върху нещата , но недостатъчен. Всяка помощ ще ми е от полза смимки,схеми и т.н. . Също и си търся малка бутилка.
    punto 1.1

    #2
    Каква ГАЗ
    Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

    Коментар


      #3
      Обикновена газова , стандартна не инжекцион..
      punto 1.1

      Коментар


        #4
        jansata написа:
        Обикновена газова , стандартна не инжекцион..
        Ти ше навържеш нещата , ам центровката кой ше напраи ? Трябва слух и човек които го е правил .. и после сам да осетиш
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Да знам за реглажа , но идеята ми е аз да си оправя по голямата част от нещата искам да ги навържа ама незнам от къде да започна!!!
          punto 1.1

          Коментар


            #6
            jansata написа:
            Да знам за реглажа , но идеята ми е аз да си оправя по голямата част от нещата искам да ги навържа ама незнам от къде да започна!!!
            Мдааа, сигурна рецепта за проблеми след това...Да не говорим че си има норми на безопастност при монтажа, които ти не познаваш и няма да спазиш. Как ще минеш преглед, не е ясно, а че може да гръмнеш е съвсем друг въпрос.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Мдаа ми то затова търся помощ колега, А кажи ми последно кога си чул за случай в който е гръмнала газова??? Искам малко помощ пък аз си поемам рисковете. а За преглед си имам документ за газовата...
              punto 1.1

              Коментар


                #8
                Абе най добре си събери парички и някой да ти я монтира, има доста неща дето, няма да се сетиш да ги съобразиш и после ще са едни проблеми дето пак ще ти струват пари. Едва ли някой ще ти вземе повече от 100лв. за монтажа, а си е хамалогия и цапане.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  Прав си колега така и направих , за по сигурно...
                  punto 1.1

                  Коментар


                    #10
                    Колеги Фичката е на Газ Вече....
                    punto 1.1

                    Коментар


                      #11
                      jansata написа:
                      Колеги Фичката е на Газ Вече....
                      Честито! Карай с повечко бензин, за да не ти замине бензиновата помпа. Какво сложи?
                      Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

                      Коментар


                        #12
                        gaz написа:
                        jansata написа:
                        Колеги Фичката е на Газ Вече....
                        Честито! Карай с повечко бензин, за да не ти замине бензиновата помпа. Какво сложи?
                        ЛЕко ПРЕДЛОЖЕНИЕ .... Тя помпата ша замине тъй или иначе , монтирай си копче с реле да спираш бензиновата помпата при работа на газ. Няма смисъл да върти , при работа на газ пък и риска е по голям да се подпалиш така ... Аз съм се палил 2 пъти заради бензина , пука маркуч и ... Ако не го направиш да си спираш помпата наистина дръж повечко бензин , щото бензина охлажда помпа като минава през нея . Ако останеш на сухо сбогувай се със помпата. Лично аз съм с чистак нова помпа и си я спирам . Паля на газ и карам на газ , но понякога ми се налага да я включвам на бенз и тогава си я пускам ...
                        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                        Коментар


                          #13
                          Fiat_Punto11 написа:
                          .........., монтирай си копче с реле да спираш бензиновата помпата при работа на газ.
                          Това реле може да се управлява от ключа газ-бензин автоматично,няма нужда от допълнително "копче"!
                          OVB X18XE1 седан+ГИ

                          Коментар


                            #14
                            ivan_pop написа:
                            Fiat_Punto11 написа:
                            .........., монтирай си копче с реле да спираш бензиновата помпата при работа на газ.
                            Това реле може да се управлява от ключа газ-бензин автоматично,няма нужда от допълнително "копче"!
                            Мъчил съм го Ключа мери товара на релето и при закачане 2ро последователно ключа се шашка включва на газ за момент и са върща на бенз и гасне. За целта може да стане с 3 релета Ключа да управлява едно РЕЛЕ и това реле да управлява 2 релета под него едното за прекъсване на инжектора , другото за прекъсване на помпата ... По то начин ключа няма да вижда товара на другото реле ... ЛЕко претрупано ама ...
                            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                            Коментар


                              #15
                              Нещо си объркал свързването,ключето не мери товар
                              FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                              Коментар

                              Working...
                              X