Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Празнични разходи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Празнични разходи

    Колеги,докато се позавъртим и още някои със спомени от лятната почивка - дойде време и за Нова година.За това ви питам - къде прекарахте лятната си почивка, къде предвиждате да посрещнете Нова година и колко пари ви коства това?

    #2
    Моята лятна почивка я прекарах на работа, изкарвах пари, за ремонти вкъщи. Аз за 8ми декември нямам планове, че за Нова година хептен
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    Коментар


      #3
      Недей, недей........
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Доста неясно заглавие. Дайте идея за ново, за да не го пиша аз или темата да се насочи към кофата.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          кола

          Морето от много години го пробваме по всички възможни дестинации до 800км най вече Гърция .Нова година си е караме в къщи. Ако има почивни дни ходим където решим в последния момент.
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Лятото, за седмица на Равда/ Слънчев бряг - средно гледам, че около 300 кинта си отиват ( това спане, храна, пътни). 8 декември тая година ще го пропусна, ама ще си го компенсираме от 12 за 4 дни на Цигов чарк - пак сме заделили по около 200 кинта. Нова година за сега не е още много ясна, ама дали вкъщи или на вила, с оглед на предишни години едни 100 лева на нощ,пак ще заминат.ПС - Заглавието на темата може да бъде нещо от рода: "През почивните дни - как, къде, колко..."
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Аз бях на море за около 20 дни, на 3 различни места.... разходите ми бяха от порядъка на 1400лв.На нова година планирам да съм в ’Катарино’ - 4 нощувки, закуски и вечери, с празнична вечеря..... за около три пъти по-малко пари

              Коментар


                #8
                За море пари не давам. Тази година не знам дали съм се изкъпал в него, а и не държа особено...:P Зимата ходим на Боровец и по-точно на вилата на приятели в едно селце (с. Радуил) под него.Пътуваме за пистите с колите, ползваме собствена екипировка...но пари си трябват. За десет дена около 700-800 лева за тримачовека хвърчат, като основно перо са картите. Лично на мен и съпругата ни е все тая дали ще ходим на ски, но щерка мие луднала.Бъдни вечер и Коледа са свещени семейни празници и държим да сме с фамилията ( родители, деца, братя/сестри ). Новата година я обмисляме ден-двапреди да дойде. Празнуваме я с приятели.Много пари обаче отиват за екскурзии из странство. Страст ни е. Даваме различни суми в зависимост от дестинациите, времето, маршрута, транспорта и моментните възможности.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #9
                  Тая тема звучи повече като за хвалене, отколкото за нещо друго.
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #10
                    Мойто дупе знае и 2 , и 200.От известно време не правя никакви планове до последно. Все ще се присламча към някоя компания да посрещна ЧНГ.Пари - възможно най-малко ще гледам да изхарча, макар че това много трудно ми се отдава.

                    Коментар


                      #11
                      И аз пари за море не давам-нали сме си оттам - кеф ти Балчик, кеф ти Каварна. На Нова Година съм дежурен- ол инклузив . Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 А по принцип- Коледа и Нова Година си ги караме у дома. Зимно време на път не тръгвам, че Северните виелици са страшни...
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар

                      Working...
                      X