Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обикновенна газова на Пунто мк2 2001г. 1.2 8v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Това,за да се случи изпарителя трябва да пуска изобилно количество газ - тройника,бронзовия и пластмасовия винтове да са развити на МАХ или нещо да му се е случило на изпарителя,че да се удави колата.Аз си паля винаги на газ и дори наскоро си правех някакви реглажи и колата в момента студена запалва все едно е работила допреди 5 минути - просто с чукване на ключа.Въпросът по-скоро е дали няма голяма вероятност да гръмне при опит за палене студена и да направи поразия
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    Коментар


      #17
      S_BANKOV написа:
      янко написа:
      И защо го гарантираш?Аз карам само на газ и не ползвам градски транспорт
      Зимата палим директно на газ и просто давим мотора с течна газ, после ще запали на обяд чак.
      До -5 паля на газ. Нито един път не съм я задавил.П.П. Е да, по принцип си прав. Аз не я паля така нарочно. Забравям да я обърна на бензин. Ако се запъне и не иска да запали, се сещам, че проблема е задкормилното устройство и обръщам на бензин
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #18
        Абе не сте бързали затова така приказвате. Нормално е да се запали на бензин, да поработи и след това вече да се обръща на газ. А и така поне малко ще пази дюзите на бензина.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          По принцип Бравата зима, лято я палех само на газ и проблеми не съм имал никакви. Искам просто да я направя така, че сестрата да не пипа нищо. Само да сипва газ и да кара, все пак е жена и не знам какво може да сътвори :D

          Коментар

          Working...
          X