Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми... част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Мдааа...прочетох горното и си спомних преди години един колега отиде да гледа предпремиерно ’Армагедон’. На другия ден го питаме ’Какво стана? Хубав ли е филма?’, той отговори ’А, не е лош, ама Брус Уилис накрая умря’.Та, благодаря за разяснението какво не ти е харесало във филма.

    Коментар


      #47
      Ей това филмче изгледах днес и ми хареса:
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #48
        tyson написа:
        snake - Хареса ли ти филма за "Енигмата?"
        Ако питаш за The Imitation Game, домързя ме и не се разходих до мола да го гледам. Може би по-нататък, ако прочета положителни отзиви. Иначе рейтингът му е доста висок.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #49
          tyson написа:
          Kay_ - 100 е сериала, който ме грабна последно и сега чакам всяка серия.
          Колега, изгледах всичко излязло от "100". Мога да кажа, че оценката от IMDB от7,5/10 си заслужава. Като цяло не е нещо не виждано. Харесвам такъв тип сериали и за това ме грабна, иначе има доста недоизмислени неща. Явно е доста трудно да се направи сериал а хора откъснати от света. Лошото е, че съм изледал една дузина такива и на места ми е предвидим какво ще стане. И аз го препоръчвам за гледане. Лошото е, че има само сезон и половина излезли и сега трябва да се чака епизод за епизод (много мразя така). Малко спойлер: Главната героиня е турно досадна
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #50
            Месестата главна героиня много ще я любя snake - Да, за него питах. Ясно. И мен ме грабна по рекламата затова питах.
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #51
              Сериали...

              Kay_ написа:
              tyson написа:
              Kay_ - 100 е сериала, който ме грабна последно и сега чакам всяка серия.
              Колега, изгледах всичко излязло от "100". Мога да кажа, че оценката от IMDB от7,5/10 си заслужава. Като цяло не е нещо не виждано. Харесвам такъв тип сериали и за това ме грабна, иначе има доста недоизмислени неща.Явно е доста трудно да се направи сериал за хора откъснати от света. Лошото е, че съм изледал една дузина такива и на места ми е предвидим какво ще стане. И а з го препоръчвам за гледане. Лошото е, че има само сезон и половина излезли и сега трябва да се чака епизод за епизод (много мразя така). Малко спойлер: Главната героиня е турно досадна
              Здрасти колега,и аз гледах стоте,но нещо ми се загуби интереса след като започнах да гледам "Person of Interest".В някои серии играе и докторката-майка,Ан ли беше не се сещам.Много яка милфка,като е натокана :D Главната роля е на Кевин Чапман или Бен Линъс от "Изгубени",голям актьор.Ако не си го гледал препоръчвам.Аз го гледам в Бокса.Под наблюдение еп.1 (сезон 1)Първа серия само да го тестваш.Колеги давайте интересни сериалчета-фантастика.Като "Falling SKIEs",чакам новият сезон с нетърпение вече. :D
              Kay_ написа:
              Направо го почвм тозиОтностно "100" пак го казвам, че съм със смесени чувства, но края на първи и втори сезон успяват да го завържат, Хубаво е, че от време на време умира по някойЯвно е доста трудно да се направи сериал за хора откъснати от света.
              Едно време любим ми беше:"The outer limits".Всяка серия сама за себе си или понякога свързани.Имаше и хубави и не толкова интересни.Миналата година гледах една тъпня-"Философите" с една такава концепция за края на света и кои трябва да останат.Разиграваха няколко варианта.Нищо особено,но ако ти харесват тоя тип филми.И не си го гледал.... "Стоте" е пълна пародия-до вчера живяли на космическа станция,днес подминават бат Арни по умения в "The Predator"..."Изгубени" ще си остане класика в жанра,независимо лошият си завършек.
              Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
              Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

              Коментар


                #52
                Направо го почвм тозиОтностно "100" пак го казвам, че съм със смесени чувства, но края на първи и втори сезон успяват да го завържат, Хубаво е, че от време на време умира по някой
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  #53
                  snake написа:
                  tyson написа:
                  snake - Хареса ли ти филма за "Енигмата?"
                  Ако питаш за The Imitation Game, домързя ме и не се разходих до мола да го гледам. Може би по-нататък, ако прочета положителни отзиви. Иначе рейтингът му е доста висок.
                  За мен не си заслужава гледането, очаквах много повече.

                  Коментар


                    #54
                    http://www.imdb.com/title/tt3086386/?ref_=vi_tt_tТова едвам го изтърпях да свърши, пълна шитня е !

                    Коментар


                      #55
                      Re: Сериали...

                      pl4 8rp написа:
                      Много яка милфка,като е натокана :D
                      Малко в страни от темата, ама това "милфка" какво трябва да значи, нешо средно межу мивка и Милка ли е как да го разбирам. И по темата преди 2-3 страници колегите коментираха Prestige и El cuerpo, много ми харесаха и двата филма!
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #56
                        То на който са му интересни милф-ките е разбрал.
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #57
                          John Wick ? Някой гледал ли го е? Таргетирам го за довечера, но от сега ми се спи..... и не знам дали ще успея да го изгледам.
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #58
                            Изгледах го. Не можах да заспя Оценка 4 от 6. Добър е, но не толкова като Еквалайзер примерно.
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #59
                              Re: Сериали...

                              van_dal написа:
                              pl4 8rp написа:
                              Много яка милфка,като е натокана :D
                              Малко в страни от темата, ама това "милфка" какво трябва да значи, нешо средно межу мивка и Милка ли е как да го разбирам. И по темата преди 2-3 страници колегите коментираха Prestige и El cuerpo, много ми харесаха и двата филма!
                              Това е крава "Милка",с големи вимета и дойна още дашна.Отелила се поне два пъти Започнал е новият сезон на "Отмъщение/Revenge".Не е екшън точно,но е много заплетен и подъл.Безкрупулните подмолни игрички на богатите.Който има желание може да го пробва.ПП:В предишното си мнение имах предвид Michael Emerson/Майкъл Емерсън от "Изгубени".Извинявам се за подвеждането
                              Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
                              Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

                              Коментар


                                #60
                                Разбрах те. Като изгледах първия епизод и се осетих, че преди съм му чел резюмето, най-вероятно съм решил да изчакам повече сезони. Нещо не ми остава време и съм само на средата на 1ви сезон. Определено повече ми хареса от "100".П.П. Освен Милф-ката, сега ако обясниш и какво е "Малък шлем" и "Голям шлем"...
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X