Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми... част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Kay_ - 100 е сериала, който ме грабна последно и сега чакам всяка серия.Някой гледал ли е Gone Girl ? Мнения?
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #32
      Наскоро гледах Mr. Sunshine с Матю Пери. Само 9 епизода са излъчени, после е спрян поради липса на интерес. И все пак си е приятен ситком. Матю Пери е мениджър на голяма спортна зала и се разправя със служители, шантава собственичка и странния и син. Нещо като онзи ситком с Майкъл Дж. Фокс, къде беше дясна ръка на кмета, само дето Матю Пери не е такъв любовчия, иначе двата сериала са горе долу по една схема.

      Коментар


        #33
        Мерси. 100 изглежда доста обещаващ. Лошо е, че мн малко е епизода са излезли. Да станат 3-4 сезона поне, както се казва ще изчакам да назрее Навремето така изчаках и Призън брейк и Лост.Този с М.Пери и ги бях запланувал и него да го чакам, но сега разбирам, че няма за кога Иначе подобен сериал направи и М Ле Бланк - "Джоуи" на него съм се смял със сълзи, както и на този на К.Рок " Everybody Hates Chris"И да препоръчам един, който гледах преди две години "Psych" -много забавенМиналата зима гледах http://www.imdb.com/title/tt0379632/?ref_=fn_al_tt_1И това http://www.imdb.com/title/tt0810788/?ref_=tt_rec_tt
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          #34
          Този Gone Girl, излезе голяма заплетеница. Хареса ми.Бичез АЛ АРАУНД
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #35
            Тези дни гледах ’Ascension’, първите 4 серии, имам още две. Много приятно съм изненадан. За мен това е най-доброто от новите предложения този сезон. Вярно, извъртяха го за три поредни дни, но съм много доволен и го препоръчвам.Това, което най-много ми хареса е, че не следват общата формула на сериалите през последните години. Поставяме една ситуация в първия епизод и оттам нататък аха-аха да стане нещо, а пада голямо разтягане на локуми и чуденки. Без разкриване на много много подробности. А в тоя сериал на всеки 10-15 минути оставаш като гръмнат и си казваш ’Айде бе, верно?!’. Не е ’на час по лъжичка’. Може би затова е едва 6 серии, спокойно можеха да го разтеглят в 22 серии сезон и да си стане редови не лош сериал.Няма как да ви разкажа дори малко без да ви разваля кефа от гледането, така че ще пусна само постера.

            Коментар


              #36
              ls1 изтеглих го и аз ще го пробвам. По-късно ще дам мнение П.С. ТО голямо нямане какво да се гледа...
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #37
                Гледах 2 серии от тоя Асеншъл. Бива като за начало. На фона на нямането, става сериала.
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #38
                  .

                  Ами за третата серия от къде да си дръпна буквите?Къде е тази 4та серия?
                  Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                  EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                  EX.Fiar Ritmo 105TC

                  Коментар


                    #39
                    Те са 6 серии, но са ги сдвоили в три части. За третата част (5-6 серия) субтитри още няма. Ако беше сериал за пубери вампири щеше да има на втория час. Чакам субтитри и за ’Доктор Ху’ коледния специален епизод, срамота.

                    Коментар


                      #40
                      Снощи гледах Gangster squad. Въпреки че бях забравил да си кача буквите на флашката и ме домързя да включвам комп, за да ги сложа го изгледах, и ми хареса... Или може би заради това...
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #41
                        Кажете нещо ново дето да става?
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #42
                          Тея дни много се касдисах на жената, защото все настоява да гледаме разни ’романтични’ бози, дето са нарочени такива. Така че и казах ’аз сега ще ти пусна какво значи хубав романтичен филм’ и гледахме ’At Middleton’, с Анди Гарсия. Страхотна актьорска игра, страхотна режисура, прекрасна музика, целия филм е като танц. Историята е за двама (непознати) родители, които завеждат децата си на ’опознавателно’ разглеждане на колеж, и докато децата търсят усещането за бъдещето си между сградите, родителите смъкват за няколко часа рамките и ограниченията трупани от отговорностите през годините.Внимание, (според мен) човек трябва да е над 30 и с дете, за да му въздейства напълно филма. Също, филма е сериозен, няма екшън, комедийния елемент е колкото да се усмихнеш и засмееш на моменти, мислейки колко сериозно е всъщност това.

                          Коментар


                            #43
                            tyson написа:
                            Кажете нещо ново дето да става?
                            Аз в крайна сметка подхванах Modern Family с Ед О’Нийл. И съм много доволен. Лошото е, че сега излиза 6ти сезон, а аз съм вече на средатат на 5ти
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              #44
                              Утре се каня да се разходя до мола в Пловдив да гледам "Игра на кодове" (The Imitation Game). Някой да го е гледал, да сподели мнение дали става?
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                #45
                                Гледах третата серия на Хобит. Хареса ми. Малко ми стана кофти, че всички джуджита измряха, ама съдба...snake - Хареса ли ти филма за "Енигмата?"
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X