Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми... част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    avvasilev написа:
    Yavor написа:
    avvasilev написа:
    Току що гледах Predestination ... ами не става ... Честно, за нищо не става!
    Еййй, тъкмо днес си го свалих и смятах да се приспивам с него...
    А, за приспиване става!
    Извърве, Вече си взех приспивателното с две бучки лед и не ми требе филм...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #17
      ’Sons of Anarchy’...ако това беше предпоследната серия, не ми се мисли за последната. Този сериал и ’Boardwalk Empire’ не трябваше да свършват в една и съща година, дойде ми в повече.

      Коментар


        #18
        Boardwalk Empire - @ls1, за какво става дума, за да знам дали да го гледам? Доверявам се на преценката ти.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #19
          ’Boardwalk empire’ е с изпълнителен продуцент Мартин Скорсезе. Много го сравняват със ’Сопранос’, но в друго време. Сериала разказва за контрабандисти на алкохол по време на сухия режим в САЩ, разказано в ’Скорсезе’ стил. Особено първите два сезона са много силни в това отношение. Героите както развиват действието, така вмъкват някаква история, я за някой стар чичо, я за някой друг образ. В стил Пачино и Де Ниро. Постепенно оплитат измислените герои с реални, като Ал Капоне и Лъки Лучано, от времето когато са били махленски ашлаци до момента в който поставят началото на съвременната мафия. Много, много силни образи, изградени перфектно. А в последния сезон използват всичкото изграждане в продължение на няколко сезона, за да приключат. Знаеш как последната серия на някой сериал обикновено е разтърсваща, много силна. А, сега си представи цял сезон с такива серии за отделните герои. Общо взето сериала следва примера на The Shield, Sons of Anarchy, The Sopranos да те накарат да обичаш един герой, а после той да прави такива неща, че да се питаш - защо продължава да ми е симпатичен тоя?! Много силни първи два сезона, трети и четвърти са по-скоро ’имаме нов враг с който да се справим’, няма го ’личния’ конфликт в ’семейството’ от първите два сезона. А в пети сезон всяка серия е абсолютен шедьовър, смъкване на картите на масата, епос.Много силно го препоръчвам.

          Коментар


            #20
            Препоръчвам:Equalizer 2014
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #21
              tyson написа:
              Препоръчвам:Equalizer 2014
              Снощи го гледах!Подкрепям препоръката, много ми хареса!
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                Пишете бе хора, аз тука кви бози изгледах, докато попадна на нещо свястно Гледах и Dying of the Light 2014, но той е на средно ниво според мен, нищо че е с адаша
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #23
                  Escape Plan
                  Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                  EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                  EX.Fiar Ritmo 105TC

                  Коментар


                    #24
                    tyson написа:
                    Пишете бе хора, аз тука кви бози изгледах, докато попадна на нещо свястно
                    Аз тия дни изгледах на един дъх един сериал, който вероятно голяма част от киноманите са гледали, но аз го бях пропуснал. "Герои" - изключителен! Сериалът е 4 сезона и по принцип се води недовършен, защото е имало идея да бъде продължен с поне още един сезон. Но и така си струва да се изгледа. Много неща мога да напиша за "Герои", но едно от нещата, които най-много ми харесаха в него, е това, че за разлика от много други сериали, които с времето затъпяват, при "Герои" не е така. Последният сезон е най-добър! В една от главните роли ще видите миньончето Хейдън Пенетиър - жената до Владимир Кличко.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #25
                      Yavor написа:
                      tyson написа:
                      Препоръчвам:Equalizer 2014
                      Снощи го гледах!Подкрепям препоръката, много ми хареса!
                      Гледах го снощи, честно казано не ми хареса. Абсолютен терминатор, един шанс не даде сценария на лошите. Чичо стар агент шамареше руски хлапетии.

                      Коментар


                        #26
                        Yavor написа:
                        tyson написа:
                        Препоръчвам:Equalizer 2014
                        Снощи го гледах!Подкрепям препоръката, много ми хареса!
                        Тоя филм...Технически добре направен ама толкова куха и банална идея в стил "Рамбо" отдавна не бях гледал.Егаси, добре че Уошингтън не си падаше много по огнестрелно оръжие че ако ползваше и пистолет накрая спокойно можеше да застреля руският президент та да се знае.Накратко за хората, които имат намерение да го гледат:Дезире Уошингтън с винтоверт и чук изтрепа босовете на руската мафия.Естествено и сумати народ около тях.И в Щатите че накрая и в Москва.Те това е...
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар


                          #27
                          Днес случайно попаднах на един филм от 2006 г., който не бях гледал: Престиж (The Prestige) Оказа се нещо изключително добро! Довечера ще си го пусна още един път :D .
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #28
                            snake написа:
                            Днес случайно попаднах на един филм от 2006 г., който не бях гледал: Престиж (The Prestige) Оказа се нещо изключително добро! Довечера ще си го пусна още един път :D .
                            Е как па нема си гледал точно ти Престиж? Ще си го пусна и аз за опресняване, помня, че беше добър. :D
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #29
                              Някакво бегло подобие на Престиж:PredestinationНе е кой знае какво - за губене на време става. Дори не знам дали става.
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар


                                #30
                                Колеги препоръчайте някой хубав сериал. Гледам комедиини, криминални и фантастични. Сега си търся някой от първия модел. Сериали гледам много и ако се зарибя 7 сезона по 20на епизода не е проблем да го думна за седмица. Повечети ми приятели ми препоръчват, но вече съм ги гледал.
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X