Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми... част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    snake написа:
    "Heroes Reborn" и аз го изчаквам. Но не мисля, че ще са толкова много сериите. Доколкото знам има 3 серии до финала, т.е. ще станат общо 13. При добро желание мога да ги изгледам и за един ден . Правил съм такива маратони.
    Не се сдържах и го почнах. На 8ми епизод съм...бива не е зле
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      Едно време Heroes го гледах до средата на втори сезон май и просто ми омръзна. Гледах новия филм с ДиКаприо http://www.imdb.com/title/tt1663202/ , хареса ми, но според мен не му е най-силния филм. Не знам дали му пука толкова за прословутия Оскар, колкото се смята, но според мен ще го вземе като гледам другите номинации. Като изключим бозата "Титаник" няма слаб филм, моите фаворити са "Кървав диамант", "Бандите на Ню Йорк" и естествено "Вълкът от Уол Стрийт". Ако случайно сте пропуснали някой от тях, задължително си наваксайте Наскоро изгледах и един минаващ за култов филм, който навремето съм пропуснал - "Дони Дарко". Не че не е интересен, препоръчвам го и него, но не разбирам защо пък е станал чак толкова популярен. Интересното е, че това се случва известно време след като е излязъл, печелейки повече пари от продажбата на DVD отколкото от билети по кината
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        Ееее, как може моя любим филм да не го споменеш...The Departed. По принцип на мен това ми е един от любимите филми.Да се издам, че съм фен на Д.Деп и съм изгледал всички негови филми...Общо взето на 60-70% играе сходен образ, но едни от най-хубавите му са: Finding Neverland , Donnie Brasco , Blow. Е има и други, но тези са ми сред любимите.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          The Departed е класика, но участват и други много добри актьори, просто някак не го определям като филм само "на" ДиКаприо. След като като участва Джак Никълсън, няма как това да е твоя филм, дори и той да не е в главната роля
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            dikanio написа:
            The Departed е класика, но участват и други много добри актьори, просто някак не го определям като филм само "на" ДиКаприо. След като като участва Джак Никълсън, няма как това да е твоя филм, дори и той да не е в главната роля
            ...и Мат Деймън и Марк Уолбърг и Мартин Шийн Еххх, май вечерта ще го гледам пак
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              Вчера гледах "Омразната Осморка" на кино...Определено не си заслужава, история която може да се разкаже за час и половина, я разтягат за 3. Два часа нищо съществено не се случва във филма.Скука като цяло, бях с едно момиче и едно момче, които заспаха на столовете в киното, даже ги и снимах. Има съвсем малка нотка - Тарантино в целият филм.

              --------------------

              Коментар


                "Зимна приказка в Ню Йорк" (Winters Tale 2014) - невероятно трогателен и красив филм. Ако някой не го е гледал, да го направи . Мисля, че от "Амадеус" насам не съм гледал нещо толкова красиво. П.П. В началото на филма ми беше малко странно да възприема Колин Фарел, когото само до преди седмица гледах като коравото ченге-алкохолик Велкоро, в ролята на романтичния крадец Питър Лейк
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  snake написа:
                  "Зимна приказка в Ню Йорк" (Winters Tale 2014) - невероятно трогателен и красив филм. Ако някой не го е гледал, да го направи . Мисля, че от "Амадеус" насам не съм гледал нещо толкова красиво. П.П. В началото на филма ми беше малко странно да възприема Колин Фарел, когото само до преди седмица гледах като коравото ченге-алкохолик Велкоро, в ролята на романтичния крадец Питър Лейк
                  Аз съм си го приготвил за гледане. Колин Фаръл е много добър, и макар да не е сред най-известните холивудски звезди, може да изиграе всичко. Винаги съм смятал, че щеше да пасне идеално за ролята на Мики О’Нийл в Гепи вместо Брад Пит :D Сега като се сетих ще трябва да го изгледам пак скоро :D
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    http://www.imdb.com/title/tt2661044/...sn_3Ууууу файнали...днес излиза първи епизод на терети сезон.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      tyson написа:
                      Много свежо филмче - The Intern (2015)
                      гледах го снощи, много ми хареса и на мен
                      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                      Коментар


                        Сега се сещам, че наскоро видях това http://www.imdb.com/title/tt2652118/?ref_=nv_sr_3 - сериал "Тигър и дракон" с може би най-добрия в жанра Дони Йен (Ip Man). За себе си съм сигурен, че ще ми хареса и му възлагам големи надежди
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          "Крийд: Сърце на шампион" - хареса ми. Това всъщност е продължението на "Роки". Един много остарял Силвестър Сталоун/Роки Балбоа подготвя за световната титла сина на най-големия си съперник Аполо Крийд...
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            Само някой да не се обърка да гледа "400" или "400 дни" беше.Няма такава отврат.Подобен е на оная помия със Сандра Бълок дето се вееше из космоса

                            Коментар


                              Не знам защо съм го пропуснал, но много ми хареса "Dredd" http://www.imdb.com/title/tt1343727/
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                Направо съм в някакъв филмов маратон този уикенд. Layer Cake (2004) - един от първите филми на Том Харди, но главаната звезда е Даниел Крейг. Добър филм е, но 7.4 в IMDB като че ли му е малко много. Ex Machina - просто задължителен, не само за киноманите, а за всички. Отдавна не съм гледал филм предизвикващ толкова мисловна дейност За днес съм предвидил Legend (2015) отново с Том Харди, но вече в главната роля. Сериалите, които следя - Black Sails (пирати), Vikings (очевидно за какво става въпрос) и Lucifer (още по-очевидно :D )
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X