Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми... част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте идея за някой добър 3Д филм.

    Коментар


      Това Mr.Holmes.2015.BRRip бива ли или?
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        Днес гледах http://www.imdb.com/title/tt3079380/ , голяма глупост е,а очаквах хубави неща !

        Коментар


          Току що изгледах Max. Хареса ми, лек филм не е нищо впечатляващо, но е добър.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            Partisan става ли?
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              Сираче - попаднах случайно на този филм по HBO, но определено ми хареса. Филмът не е нов, но аз за първи път попадам на него. Много рядко ми харесват филми от категорията "ужаси, мистерия", повечето ги намирам за комични и нескопосани, но този успя да ме накара да настръхна на няколко пъти . Малко ала Хичкок е.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                Колеги, мислех да запозная 6 годишната си щерка с ’Междузвездни войни’, но никъде не го намирам с бг аудио, а детето не може още да чете субтитри. Верно ли не са издадени с българско аудио епизодите?!

                Коментар


                  Сирачето наистина е настръхващ.....
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    ls1 написа:
                    Колеги, мислех да запозная 6 годишната си щерка с ’Междузвездни войни’, но никъде не го намирам с бг аудио, а детето не може още да чете субтитри. Верно ли не са издадени с българско аудио епизодите?!
                    Нимой да го няма дублиран от ония култов тип, който озвучаваше всички роли на видео касетите, без оглед на жанра, мъж, жена или дете.
                    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                    Коментар


                      Гледах Еверест - не ми хареса.След малко ще гледам новия Транспортьор...
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        Гледах го това Сираче.За мен си е стандартен абсолютно предвидим филм.Само болестта ме изненада и не успях да я предвидя, но целия сюжет си е типичен за този жанр. Даже на 2-3 пъти казвах 5 секунди предварително на жената какво ще стане, за да не се стресне случайно. :D
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          Да не отварям нова тема, тъй като въпросът ми е за филми, реших че не е грешно да го задам тук. Напоследък тия американци наводниха пазара с филми за края на света и как евентуално го спасяват, на мен лично ми писна от тази тема, всяват психоза в хората. Преди години започнаха да правят филми за терористи и ето ги дойдоха, дали сценаристите са играли ролята на Нострадамус или терористите се учат от техните сценарии незнам, но е гадно. Вие как мислите?
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            За жалост и новия Транспортер не струва.Дайте предложения......
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              http://www.imdb.com/title/tt3397884/ - какъвто и да е филм с Бенисио Дел Торо, дори и да не е в главната роля, не се пропуска. http://www.imdb.com/title/tt3605418/ - Киану Рийвс, макар и слаб актьор, винаги добре си подбира филмите. Този е описан като хорър и трилър, но на мен ми беше много забавен :D
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                Вчера гледах Марсианецът . Става, но не очаквайте спиращо дъха зрелище, какъвто вероятно е бил замисълът. Като идея е интересен - космическа експедиция изоставя на Марс член на екипажа, тъй като го смятат за загинал. Е, оказва се, че не е загинал и трябва да оцелява сам на недружелюбната планета, почти без провизии... Реализацията на този сюжет обаче нещо не успя да ме впечатли. Моята оценка е 6/10.
                                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                                Коментар

                                Working...
                                X