Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627
Резултати 261 до 264 от 264

Тема: Интересни и препоръчани филми... част 2

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    "Алита: Боен ангел" - много приятно и разтоварващо филмче. Жанр: фантастика.

"Вещерът": много, ама много добър и мистериозен сериал по нашумялата игра. Оценявам го ПОНЕ колкото GOT! За съжаление до момента има само един сезон.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    'Алита...' е страхотен филм. Много го препоръчвам. Честно казано ми е много по 'Камерън' филм от новия Терминатор. Чакам Аватарите.

А за новия Терминатор...не че е лош, но не се приближава до първите две части. По-скоро стои наравно с другите продължения, в някои отношения и по-долу. Колкото и да ми се щеше Линда Хамилтън да се завърне - абсолютно излишна е в този филм. Катарзиса на героя на Арни ми е леко...наивен. Общо взето филма се обобщава в 'Някой ще спаси света, от бъдещето идва някой да го убива и друг да го защитава, пата кюта (не мре бре, тенеке...!), хепиенд с леко горчив вкус'. А това май вече сме го гледали преди 35 години.

'Gemini man'. Доста клиширан. Голям спец в спец службите иска да се пенсионира, като за довиждане му правят номер, той се усеща, тръгват да го трепят и не могат да го утрепят. Малко и клонинг фантасмагории за сол и готово. Уил не играе добре. Много бих искал един ден да участва във филм, който за него да е каквото бе 'Чакалът' за Брус Уилис.

Сериали...в момента гледам 'Boston Legal'. Адвокатски, нещо като Али Макбийл, но с повече стар пауър и без гейски изцепки и женски терзания. Арогантен Джеймс Спейдър, невероятен Уилям Шатнър.

А, между другото...'Вещерът' не е по игра, а по поредица книги. Първата е леко наивна, но следващите вече са уау.

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    "Глутница" - полски криминален сериал за живота на граничарите и проблемите с бежанците и каналджиите. Далавери, убийства, любов, загадки, "къртици", агенти под прикритие, сблъсъци с украински и руски мафиоти... Много сериозен сериал, който трябва да се гледа внимателно, защото не е някоя лека кримка. Много ми харесва! Нещо като полския "Под прикритие" . До момента има три сезона по 6 серии. Единственият минус на сериала е, че говорят на полски . Много псуват тези поляци, а псувните им едни такива смешно звучащи . Малко ми развалят удоволствието от иначе много добрия сериал.
    Последна промяна от snake : 20.02.2020 в 21:50
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Един приятел гледа "Епизод 9", и каза: "После като се прибрах си пуснах Moviestar, за да гледам някой смислен филм..."
    Добри Божилов, писател
    "Задругата"

Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627

Тема: Интересни и препоръчани филми... част 2

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •