Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627
Резултати 261 до 267 от 267

Тема: Интересни и препоръчани филми... част 2

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    "Алита: Боен ангел" - много приятно и разтоварващо филмче. Жанр: фантастика.

"Вещерът": много, ама много добър и мистериозен сериал по нашумялата игра. Оценявам го ПОНЕ колкото GOT! За съжаление до момента има само един сезон.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    'Алита...' е страхотен филм. Много го препоръчвам. Честно казано ми е много по 'Камерън' филм от новия Терминатор. Чакам Аватарите.

А за новия Терминатор...не че е лош, но не се приближава до първите две части. По-скоро стои наравно с другите продължения, в някои отношения и по-долу. Колкото и да ми се щеше Линда Хамилтън да се завърне - абсолютно излишна е в този филм. Катарзиса на героя на Арни ми е леко...наивен. Общо взето филма се обобщава в 'Някой ще спаси света, от бъдещето идва някой да го убива и друг да го защитава, пата кюта (не мре бре, тенеке...!), хепиенд с леко горчив вкус'. А това май вече сме го гледали преди 35 години.

'Gemini man'. Доста клиширан. Голям спец в спец службите иска да се пенсионира, като за довиждане му правят номер, той се усеща, тръгват да го трепят и не могат да го утрепят. Малко и клонинг фантасмагории за сол и готово. Уил не играе добре. Много бих искал един ден да участва във филм, който за него да е каквото бе 'Чакалът' за Брус Уилис.

Сериали...в момента гледам 'Boston Legal'. Адвокатски, нещо като Али Макбийл, но с повече стар пауър и без гейски изцепки и женски терзания. Арогантен Джеймс Спейдър, невероятен Уилям Шатнър.

А, между другото...'Вещерът' не е по игра, а по поредица книги. Първата е леко наивна, но следващите вече са уау.

Регистр. на
    21.10.2005
    "Глутница" - полски криминален сериал за живота на граничарите и проблемите с бежанците и каналджиите. Далавери, убийства, любов, загадки, "къртици", агенти под прикритие, сблъсъци с украински и руски мафиоти... Много сериозен сериал, който трябва да се гледа внимателно, защото не е някоя лека кримка. Много ми харесва! Нещо като полския "Под прикритие" . До момента има три сезона по 6 серии. Единственият минус на сериала е, че говорят на полски . Много псуват тези поляци, а псувните им едни такива смешно звучащи . Малко ми развалят удоволствието от иначе много добрия сериал.
    Последна промяна от snake : 20.02.2020 в 22:50

Един приятел гледа "Епизод 9", и каза: "После като се прибрах си пуснах Moviestar, за да гледам някой смислен филм..."
    Добри Божилов, писател
    "Задругата"

Регистр. на
    21.10.2005
    "Г-н Робот" (Mr. Robot): най-голямата мистерия след Lost и най-вълнуващият сериал след Декстър и Breaking Bad! Четири сезона, всеки по 10-13 серии... Само това ще кажа за сериала и мисля, че е достатъчно

Някои сериали

Ozark (TV Series 2017– ) - IMDb

Graceland (TV Series 2013–2015) - IMDb
    Изглодах "Грейсленд". Става за губене на време. Без излишна мелодрама и глупав хумор. Няма измислени екшън сцени, но пък е изпълнен с подмолност и малко коварност. Наистина се учудвам, че са само три сезона като е можело да продължат с друга група или случаи за разследване.

В момент довърших първи сезон на "Ozark", може би не е нищо особено, но пак за губене на време и непрентенциознни зрители става. Все пак са замесени 5 милиона нарко-долара, които чакат да бъдат изпрани, после стават осем и така до 50мил, зазидани в гипсокартона. Ще видим какво става с тях в сезон втори...

Като прочетох резюмето веднага се сетих как в един друг сериал /"Breaking Bad"/
    имаха 80мил в кеш, които се опитваха да изперат с автомивки. Та ми стана интересно каква ли схема ще въведат тук.

Escape Room (2019) - IMDb

Игрален филм, на светлинни години от "Кубът", "Пъзелът" или "Последен изход", но си падам по такъв тип филми. Изгледох го до края, който остана отворен с мисълта, че може да има и продължение.

Г-н Робот го бях почнал да го гледам, мислех че е за някой супер гений, хакер или нещо такова. Но "Кени" винаги ме връща към "War at home" Не можах да схвана много, освен че май е някъв тежък случай на шизофрения. Може би трябва да го пусна отначало и да проследя историята с различен поглед.
    Последна промяна от pl4 8rp : 31.01.2021 в 19:05 Причина: Допълнение
    Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
    Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат pl4 8rp написа: Преглед на мнението
    ...
    Г-н Робот го бях почнал да го гледам, мислех че е за някой супер гений, хакер или нещо такова. Но "Кени" винаги ме връща към "War at home" Не можах да схвана много, освен че май е някъв тежък случай на шизофрения. Може би трябва да го пусна отначало и да проследя историята с различен поглед.
    Всъщност главният герой в Г-н Робот наистина е гений и хакер, както и доста луд . Сериалът е странен, мистериозен, мисля, че ме грабна с това, че в доста моменти ми напомня на Декстър: с непрестанните монолози на главния герой, с начина, по който колекционира CD-та за всеки хакнат, така както Декстър колекционираше стъкленици с кръвта на всеки убит, с това, че е добросъвестен специалист по киберсигурност през деня и хакер през нощта, подобно на криминалиста Декстър, който през нощта беше безмилостен убиец... За мен в Г-н Робот има откровени намигвания към някои от любимите ми сериали като Lost, The Dead Zone и Dexter. Изгледах го целия. Имаше и скучни и тягостни серии, както и сцени с брутално насилие, но като цяло много ми хареса. Не че разбрах края му, но каква мистерия ще е, ако краят е разбираем? Всъщност идеята на сериала никак не е нова, но е реализирана по начин, който много ми допада. Ултралявата организация Общество Б, ръководена от Г-н Робот, иска да изтрие дълговете на всички и да накаже богатите. Появяват се и мистични персонажи като китайския хакер White Rose и ръководената от него Тъмна армия, които засилват мистерията. Абе готино е сериалчето . Не е за всеки вкус, но на мен лично много ми хареса и директно се изстреля близо до топ сериалите във вечната ми класация .

Силно препоръчвам Отмяната / The Undoing. Прекрасно озвучен, много силен актьорски състав, в който блестят Хю Грант, неостаряващият Донълд Съдърланд и все още изключително красивата Никол Кидман.
    Последна промяна от snake : 01.02.2021 в 22:21

Страница 27 от 27 ПърваПърва ... 17252627

Тема: Интересни и препоръчани филми... част 2

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •