Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едно невероятно преживяване - 20 години Фиат Купе.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Още две снимки са спасени за поколенията Едната е от Монца, а другата мисля, че я снимах на една бензиностанция някъде преди Торино(injekciona да ме поправи ако бъркам)

    Коментар


      #32
      Като гледам снимките, напират ми 2 питания:Тая баба:...от Поршето на по-горната снимка ли изкочи, или слезе от някой от моторите? И тук:...хванахте ли я оная за циците?

      Коментар


        #33
        Бабата май беше слязла от някой от мАторите
        kaci написа:
        Още две снимки са спасени за поколенията Едната е от Монца, а другата мисля, че я снимах на една бензиностанция някъде преди Торино(injekciona да ме поправи ако бъркам)
        Точно там е, точно където ти се оплкавах, че е много скъп бензина.... Ама така е, вече ще гледам на какви колонки се редя
        ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
        Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
        Jet Black E46 M3

        Коментар


          #34
          Благодаря ви от името на целия форум, за удоволствието, което ни доставихте с тази тема!Хвала на таквиз люде!
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #35
            Yavor написа:
            Благодаря ви от името на целия форум, за удоволствието, което ни доставихте с тази тема!Хвала на таквиз люде!
            injekciona написа:
            .... И вземи се похвали със статията в списанието
            От мен да мине Който иска да чете, да си увеличава снимките.... Вчера гледах и клип за мястото на следващата среща....... http://youtu.be/70m2IbKjUE8 Много се изкушавам........
            injekciona написа:
            ПС. kaci, ти за филма дочувал ли си нещо? Аз нещо пропуснах дали трябва да си го поръчваме или ще го качат някъде...
            Изпратили са ми нещо, но аз поне нищо не разбирам от него...
            Прикачени файлове

            Коментар


              #36
              kaci написа:
              Вчера гледах и клип за мястото на следващата среща....... http://youtu.be/70m2IbKjUE8 Много се изкушавам........
              Ох и аз, обаче не знам дали ще мога да си го позволя..Като се сетя лятото какви бяха цените в Швеция, в Норвегия не искам и да си помислям....И пътя до там не ни мърда 4 дена. До колкото знам най-добрия вариант е да се качиме на ферибот от Рощок до Малмьо. До Рощок силно се съмнявам, че ще успееме да стигнеме за един ден. От Малмьо нагоре пак не ни мърдат 2 дена, супер бавно се минават разстоянията...
              kaci написа:
              Изпратили са ми нещо, но аз поне нищо не разбирам от него...
              Това не е ли още преди събитието дето го пращаха, така и не разбрах тоя формуляр какво трябваше да го правиме....
              ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
              Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
              Jet Black E46 M3

              Коментар


                #37
                И количката ми пристигна Тази поне се надявам да я опазя от градушките.......

                Коментар


                  #38
                  И мойта дойде, сега остава да стане жълта...
                  ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                  Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                  Jet Black E46 M3

                  Коментар


                    #39
                    Аз се отказах от пребоядисване, но от това няма да се откажа

                    Коментар


                      #40
                      Официалният филм(като съдържание) вече е при мен, но поради авторските му права, няма как да го кача някъде.Имам под ръка lightscribe записвачка и с injekciona ще имаме един по различен ДВД диск за спомен За два дена измислих това:
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #41
                        Да сложа и по детайлни снимки на моделчето.Уникално е просто.....

                        Коментар


                          #42
                          kaci написа:
                          Официалният филм(като съдържание) вече е при мен, но поради авторските му права, няма как да го кача някъде.Имам под ръка lightscribe записвачка и с injekciona ще имаме един по различен ДВД диск за спомен За два дена измислих това:
                          ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                          Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                          Jet Black E46 M3

                          Коментар


                            #43
                            Понеже съм на вълна филми........едно клипче от телефона макар и с обидно качество http://youtu.be/QHCQaJyCnoI

                            Коментар


                              #44
                              Готовият "продукт"Очаквах по голям контраст, но и така ми се струва, че става...

                              Коментар


                                #45
                                Утре уреждай нещата във Victoria-та и вечерта идваме за по пица, бира и прожекция
                                ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                                Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                                Jet Black E46 M3

                                Коментар

                                Working...
                                X