Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ ТИПО 1.4 забива муцуна на газ в града

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ ТИПО 1.4 забива муцуна на газ в града

    Колата ми е ФИАТ ТИПО 1.4 карбуратор. Монтирал сам газова уредба МИМГАЗ преди шест месеца . Колата варви много добре на газ и бензин. На газ ми дава разход 8 на 100. Преди един месец колата почна да прави проблеми , като карам градско или повече време на първа и втора предавка колата започва да забива муцуната все едно се дави не набира добре . Това го прави само на газ. Като изляза извън градско след няколко километра колата се отпушва и варви много добре на газ. Карана е средно с 100,120 км . Проблема го прави само на градско не мога да разбера от какво го прави. ПОМОГНЕТЕМодерирано заглавиеСледващата тема със заглавие ПОМОГНЕТЕ ще замине директно в коша.Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Омазва смесите, по скоро говори за бедна смес, провери си въздушния филтър и дали не смуче от някъде топъл въздух, както и да не би да изпуска повече горещ въздух от някъде примерно генерацията.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Въздушния филтър сам го сменил преди 1 месец. Топъл въздух няма от къде да дърпа .. плочката на газта е във филтърния маркуч към карбуратора . регулирането на газта става само с едно кранче а генерацията ми е здрава не изпуска от никаде

      Коментар


        #4
        Без физически оглед нямя да стане. Потърси свестен майстор около теб.
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар

        Working...
        X