Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на бензиностанции ЕКО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ама изобщо не ги чакай, раздавай ги веднага на който поиска. Като свършат - ще ти пратя пак. Никъде не е казано, че само на колеги от форума или на хора с Фиати трябва да ги даваш. Щом някой ти поиска - даваш му. МОЛЯ, използвайте темата само по предназначение - задавайте въпроси за неща, които не са ясни, ще получите отговор. За уговорки с разпространители - моля, използвайте ЛС.МОЛЯ, не ми задавайте въпроси, на които вече е отговорено по няколко пъти, а просто прочетете темата внимателно.

    Коментар


      #32
      Днес си получих новата карта,за което искрено благодаря на колегата ogi28b.Изпрати ми я по пощата безплатно с препоръчано писмо/за тези,които не са на ясно/.Регнат съм и в други авто форуми,но нашия е номер 1-винаги можеш да разчиташ на помощ за каквото и да е/казвам го не от куртоазия,а от личен опит/.Благодаря на всички!
      PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
      Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

      Коментар


        #33
        Честито, ползвай си я със здраве! Картите са собственост на ЕКО България и се разпространяват безплатно чрез Форума, независимо къде живеете като населено място.Поради възникнали извънредни обстоятелства, ще отложим с няколко дни първото теглене за ваучер от 100 лева за гориво за тези, които са върнали своята стара карта, така че имате още време. Колкото по-бързо върнете стара карта, толкова по-голям е шансът да спечелите.

        Коментар


          #34
          Уважаеми партньори, Бихме желали да Ви уведомим, че във връзка с намаляване цената на пропан-бутан през последните седмици, считано от 00:00 часа на 13.12.2014, отстъпката при използване на карти ЕКО, ще бъде променена на 0,02 лв/л.

          Коментар


            #35
            Тия вече почнаха да се подиграват със клиентите си на автогаз!Държат най-високите цени на газта и дори с отстъпката пак е по скъпа от другите вериги за горива. пп. При мен има още 11 карти.Който има желание да ми се обади или пише на ЛС.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #36
              krasio_79bs написа:
              Тия вече почнаха да се подиграват със клиентите си на автогаз!Държат най-високите цени на газта и дори с отстъпката пак е по скъпа от другите вериги за горива. пп. При мен има още 11 карти.Който има желание да ми се обади или пише на ЛС.
              То и отстъпките им за горивата се промениха/намалиха/ ,като почнаха да падат цените!

              Коментар


                #37
                Колеги, моля темата да остане само информативна за картите. Няма смисъл да коментираме отстъпките, защото не ги определяме ние и не са определени само за нас. А за коментари по цените на горивата си има две теми. Благодаря предварително.

                Коментар


                  #38
                  Искам само да вметна, че от началото на Декември, отстъпката ми за 95 бензин е 7ст. всеки ден от седмицата.
                  FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                  FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                  ...and justice for all

                  Коментар


                    #39
                    Хм.. на сайта им пише, че това е само за събота и неделя, а през седмицата по-малко. В понеделник ще пусна актуално инфо. Или поне това, което ми подадат ЕКО де, защото предния път уж актуално, пък отстъпката беше по-висока.

                    Коментар


                      #40
                      AdViSoRa написа:
                      Искам само да вметна, че от началото на Декември, отстъпката ми за 95 бензин е 7ст. всеки ден от седмицата.
                      И при мен е така за дизела
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #41
                        Днес зареждах, отстъпката ми беше 5ст. Момичето каза, че събота и неделя е 7ст. Явно още не са ги намалили.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #42
                          Бензин два пъти зареждах и отстъпката пак беше 7ст.
                          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                          ...and justice for all

                          Коментар


                            #43
                            След като Оги писа, че намалят отстъпките зареждах три пъти. Първите два отстъпката беше 2ст , а последния път беше 3ст. Преди това 4ст. Това е за газ. Не мога да им хвана спатиите на Еко.
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              #44
                              ogi28b написа:
                              Честито, ползвай си я със здраве! Картите са собственост на ЕКО България и се разпространяват безплатно чрез Форума, независимо къде живеете като населено място.Поради възникнали извънредни обстоятелства, ще отложим с няколко дни първото теглене за ваучер от 100 лева за гориво за тези, които са върнали своята стара карта, така че имате още време. Колкото по-бързо върнете стара карта, толкова по-голям е шансът да спечелите.
                              Поради запитванията към мен от хора върнали старите си карти,се налага и аз да попитам в темата. Има ли яснота ,ще има ли теглене,няма ли да има,кога ще се случи това теглене?
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                #45
                                Хората, които са върнали старите си карти, могат да са сигурни, че картите им се съхраняват добре и ще участват в тегленето. Предполагам, че в понеделник ще дам повече подробности, защото има още 1-2 дребни неща за уточняване. Теглене със сигурност ще има, и то не едно, а три, защото има три награди. Неофициално ще ви кажа, че първото теглене ще е на 28.12.2014. Часът и мястото на тегленето ще бъдат обявени предварително, тегленето ще бъде заснето, списък с участниците ще бъде публикуван предварително тук в темата. Ето и наградите - 3 ваучера, заредени с по 100 лева за гориво. Много моля всички, които са очаквали тегленето да стане по-рано, както обявих първоначално - да ме извинят, защото и аз съм хора, и на мен ми се случват непредвидени неща, които отлагат всичко останало на заден план. Благодаря ви за разбирането.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Working...
                                X