Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карти за отстъпка на бензиностанции ЕКО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз стара не съм имал може ли тази новата да ми я пратите на адрес нещо някъде трябва ли да се попълва и подписва ?
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    Коментар


      #17
      А нови карти за София ? И може ли някой който няма стара такава, да се присъедини ?

      Коментар


        #18
        Тц тц тц....нямам думи! Толкова ли е трудно да прочетете темата от първия и пост?


        Разпространението на картите ще бъде за сметка на Форума и ще става по следния начин:

        * За София: можете да получите карта всяка неделя на редовните срещи на форума, или след уговорка с мен на ЛС

        * За градовете, където има повече желаещи - ще изпращам периодично карти на един определен човек, който ще има грижата да ги раздаде на заявилите желание да получат карта.

        * За градовете, където има малко желаещи, ще изпращам карти чрез пощенска услуга
        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

        Коментар


          #19
          В допълнение ще кажа, че за София освен от мен, карта може да получите и от други колеги, чийто имена ще публикувам в неделя вечерта. Който иска да получи карта и за неговия град няма разпространител - може да ми прати едно ЛС с точния си пощенски адрес, на който да му изпратя карта. Ако човекът иска да се наеме с разпространение за това населено място - ще му изпратя няклоко карти, но само ако има конкретни хора, на които да ги раздаде, плюс още няколко, които да му останат за резерв. Няма да има практика да изпращам 20 или 50 карти в по-малко населено място и те да стоят така да събират прах. За пример: В Пловдив съм изпратил 25, в Бургас и Варна - по 20, в Стара Загора 15, в Кюстендил и Габрово - по 10. Като свършат - ще изпратя пак.

          Коментар


            #20
            И аз получих карти. За връзка с мен 0887460776, 0893869311
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #21
              И аз имам карти вече, за връзка с мен ЛС, след това и телефон ще ви дам.

              Коментар


                #22
                За Габрово връзка с мен на 0899447898.
                Powered by Emzo

                Коментар


                  #23
                  Аз ще се възползвам от пощенската услуга понеже за регион монтана не прочетох да има някои .Аз съм от Лом сега не знам кой точно праща карти по пощата да му пратя адрес,меил и телефон на Оги ли да ги пратя ?
                  Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                  Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                  Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                  Коментар


                    #24
                    Да, пиши ми точен пощенски адрес, ще ти я пусна препоръчано, а ако имаш познати и приятели, на които можеш да дадеш - кажи ми, за да ти пратя 3-4 карти.

                    Коментар


                      #25
                      ogi28b написа:
                      Да, пиши ми точен пощенски адрес, ще ти я пусна препоръчано, а ако имаш познати и приятели, на които можеш да дадеш - кажи ми, за да ти пратя 3-4 карти.
                      Ок Оги ще ти пратя данните .Приятели имам но проблема е че в Лом имаме само две бензиностанции на лук оил и тва е и една частна даже не и знам името прати само за мен понеже не знам хората колко често пътуват на практика тези карти в Лом няма как да се ползват.Аз ще я ползвам като пътувам в страната или до Монтана областен град е и там има .
                      Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

                      Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
                      Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

                      Коментар


                        #26
                        Припомням от водещото мнение:Единственото условие да получите карта EKONOMY, с която да получавате отстъпка при зареждане и да помагате на Форума, е да предоставите информация за контакт с вас.Няма никакви други изисквания - нито да сте член на форума или клуба, нито да имате стара карта, нито да карате Фиат. Единствено да предоставите начин за контакт с вас.

                        Коментар


                          #27
                          За София районите Младост Дружба Искър и Красна Поляна търсете мен, препоръчително е в ЛС-то да оставите телефон с който мога да се свържа с вас.Бих могъл и в съседни райони на кварталите който споменах по назад но с предварителна уговорка.
                          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                          .

                          Коментар


                            #28
                            cs_aleksandar написа:
                            За София районите Младост Дружба Искър и Красна Поляна търсете мен, препоръчително е в ЛС-то да оставите телефон с който мога да се свържа с вас.Бих могъл и в съседни райони на кварталите който споменах по назад но с предварителна уговорка.
                            Искам една карта, тиси оправен ще ме намериш
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #29
                              stivan_alone написа:
                              Аз ще се възползвам от пощенската услуга понеже за регион монтана не прочетох да има някои .Аз съм от Лом сега не знам кой точно праща карти по пощата да му пратя адрес,меил и телефон на Оги ли да ги пратя ?
                              В мен има няколко карти.Тъй че ако ти се разхожда до Козлодуй, може да си я получиш лично, или да ти я пратя по колега от Лом, който пътува всеки ден.Ти кога се върна в България?!?Ако има и други колеги от Козлодуй, които искат да получат карта - да ме потърсят на тел.О87 888З58З - ДеянВажи и за Враца - мога да пратя по колега, пътуващ всеки ден.В Ямбол ще си бъда чак по Коледа, ако някой е преритал и до тогава не си е намерил - ще нося карти.Карта давам срещу имената, телефонен номер и мейл адрес. Такива са инструкциите от "по-горе" Същевременно да напомня на Оги, че щеше да праща още няколко карти.

                              Коментар


                                #30
                                Аз, като гледам тука във Варна ще ги раздам на притежатели на други марки автомобили...варненските фиатаджии само на приказки ги бива. Добре, че беше една девойка да ги отсрами и да си вземе карта....Чакам още седмица някой да се свърже с мен и ги мятам по сериозни хора! Между другото има и подаръчета към картите п.п Може колеги и от градове около Варна да се свързват с мен. Ще измисля как да им ги предам.
                                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                                BMW X3 3.0D Aut

                                Коментар

                                Working...
                                X