Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Това е отношение, както каза и ти самия, към фенове на отбор от Бургас. Айде сега представи си какво е отношението, към фенове на отбор дразнил, какъвто е ЦСКА...От как луноходец е в професионалния ни футбол, нямам пропуснато гостуване на моя отбор в Делиормана. Всеки път там ни посрещат като престъпници, държат се нагло и си позволяват своеволия...и тук говоря само за родни милиционери. От там насетне коментара ми е излишен. Господин Гела е едно комплексирано човече, което съвсем скоро ще получи това, което заслужава...Колега ntodorov, за жалост каквато и да е симпатия към "недоносчето му" изчезна много отдавна и към днешна дата, не само че негледам мачовете им в ШЛ, еми дори ми е през .... за тях
    Nuova Croma - so far...so good
    Opel Vectra - кривнах от правия път...и съжалих
    Fiat BRAVA JTD - ex love

    Коментар


      #32
      nikolay zhelev написа:
      Това е отношение, както каза и ти самия, към фенове на отбор от Бургас. Айде сега представи си какво е отношението, към фенове на отбор дразнил, какъвто е ЦСКА...От как луноходец е в професионалния ни футбол, нямам пропуснато гостуване на моя отбор в Делиормана. Всеки път там ни посрещат като престъпници, държат се нагло и си позволяват своеволия...и тук говоря само за родни милиционери. От там насетне коментара ми е излишен. Господин Гела е едно комплексирано човече, което съвсем скоро ще получи това, което заслужава...Колега ntodorov, за жалост каквато и да е симпатия към "недоносчето му" изчезна много отдавна и към днешна дата, не само че негледам мачовете им в ШЛ, еми дори ми е през .... за тях
      На следващото ни гостуване, след като ЦСКА играха там ( мачът с факлите ) сектора за гости вече не беше клетка, а зверилник. От там не можеше и 1/3 от терена да видиш. Колове, два реда телена ограда на всейде - отгоре, отдолу, отстрани, П образни профили по вертикала и хоризонтала пред взора ти и гледай мач. Как да не ги заобичаш ?Щом от Лудогорец не могат, а и не искат да си сегрегират поведенията и действията спрямо гостуващите агитки не могат да се надяват и на всенародна любов де. :P
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #33
        Не се сещам вече, тук или във фейсбук бях писал, че няма как нормални фенове на Левски и ЦСКА да харесват отбора на Лудогорец. Това са най-големите ни и известни отбори и в момента Лудогорец им бърка в очите и им пречи да станат шампиони. За тях това винаги ще е дребен отбор, без история и с нищо това не може да се промени. Фенове от провинцията по може да припознаят в Лудогорец своите отбори и, едва ли не, да помечтаят някой ден и техните любимци да извървят пътя на славата, по който сега си мислят, че вървят лудогорци. Абсолютно несъстоятелна е и тезата на коментатори-псевдопатриоти да ни вменяват някаква национална кауза в представянето на Лудогорец, защото, видите ли, бил български отбор и трябва да го подкрепяме. Това е чиста проба комплексарщина и никъде в нормалните страни и първенства няма такива патриотични чувства. Все едно снощи феновете на Юнайтед да не са се изкефили максимално на краха на "Гражданите". Клубен отбор не може да представлява национална кауза. Аз, ако съм за Реал Мадрид, както в случая са в една група с Лудогорец, никога няма да викам за "нашите", щото били българи, а ще си подкрепям любимия отбор и това е най-естественото нещо.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #34
          sugarboy написа:
          Не се сещам вече, тук или във фейсбук бях писал, че няма как нормални фенове на Левски и ЦСКА да харесват отбора на Лудогорец. Това са най-големите ни и известни отбори и в момента Лудогорец им бърка в очите и им пречи да станат шампиони. За тях това винаги ще е дребен отбор, без история и с нищо това не може да се промени. Фенове от провинцията по може да припознаят в Лудогорец своите отбори и, едва ли не, да помечтаят някой ден и техните любимци да извървят пътя на славата, по който сега си мислят, че вървят лудогорци. Абсолютно несъстоятелна е и тезата на коментатори-псевдопатриоти да ни вменяват някаква национална кауза в представянето на Лудогорец, защото, видите ли, бил български отбор и трябва да го подкрепяме. Това е чиста проба комплексарщина и никъде в нормалните страни и първенства няма такива патриотични чувства. Все едно снощи феновете на Юнайтед да не са се изкефили максимално на краха на "Гражданите". Клубен отбор не може да представлява национална кауза. Аз, ако съм за Реал Мадрид, както в случая са в една група с Лудогорец, никога няма да викам за "нашите", щото били българи, а ще си подкрепям любимия отбор и това е най-естественото нещо.
          Все едно аз съм го писАл :D . Ще добавя, че гледах Базел-Лудогорец само до 2:0 и заспах, а на сутринта със задоволство прочетох, че мачът е завършил 4:0 .
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #35
            С интерес чета. Не съм навътре в нещата - както казах не съм фен, но тази информация я нямат хората като мен. Вече и аз не ги харесвам. Вие сте виновни.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #36
              Не всички ние , а тия които ходят на стадионите да си дават и парите и да викат за тия ритнитопковци дето на месец вземат по толкова пари, колкото ние не можем и за няколко години да вземем.
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #37
                Е, я сметни Роналдо тогава колко взима. Така е в света. А други изпяват две песни и те мултимилионери...
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #38
                  style34 написа:
                  С интерес чета. Не съм навътре в нещата - както казах не съм фен, но тази информация я нямат хората като мен. Вече и аз не ги харесвам. Вие сте виновни.
                  Благодаря ти за разбирането. :P
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #39
                    http://gospodari.com/%D0%B8%D0%B7%D1...397.htmlЕто още една гледна точка за мача Базел - Лудогорец ипредхождащия го мач от родното първенство:Марек - Лудогорец...Е те така се трепе интереса на родния фен към родния футбол и то за сметка на "избрания за каузата отбор".
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #40
                      Каква поредна футболна драма с Беройци

                      Коментар


                        #41
                        Нещо шампионата взе на нищо да прилича. Всеки бие Левски
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #42
                          Тцтцтцтц! Голяма омраза към Лудогорец, чак пък толкова да ви е трън в очите.. Бях си отделил малко време да отговоря на някои неточни твърдения за Лудогорец, ама то поникнали междувременно още Обещавам ви, ще напиша цяла статияАйде, 2:0, сега остава и Валенсия да бие и съм много на кеф
                          Кърти, чисти, извозва, а понякога прави пастет.

                          Коментар


                            #43
                            yonkok написа:
                            Тцтцтцтц! Голяма омраза към Лудогорец, чак пък толкова да ви е трън в очите.. Бях си отделил малко време да отговоря на някои неточни твърдения за Лудогорец, ама то поникнали междувременно още Обещавам ви, ще напиша цяла статияАйде, 2:0, сега остава и Валенсия да бие и съм много на кеф
                            Ти си пристрастен...Не се брои. :PПС: Шегувам се. Напиши статията. :D
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #44
                              - Кои са най-известните реплики на световни марки? - Интер Братислава, Арсенал Киев и ЦСКА София!
                              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                              Коментар


                                #45
                                ’Начало - Фабио Ешпиньо поднася чай на английските си гости, за да покаже, че е естет, а не простак, какъвто го изкараха миналата събота.’3 - Марио Балотели го няма и гаргите в Борисовата скучаят, че няма с кого да си говорят.’10 - Българските фенове на Ливърпул се възползват от това, че са хванали любимците си наживо и ги псуват през първите 10 минути на мача, задето без Суарес са тъп отбор.’13 - Георги Дерменджиев дава наставления на своите футболисти да обединяват по-яростно нормалните хора в България, след като домакините допускат няколко опасни слизания на Ливърпул към вратата на Владо Стоянов.’23 - Мачът е прекратен, след като Кубрат Пулев нахлува да изрази съмнения в ръкавиците на Миньоле.’27 - Футболистите на Лудогорец обграждат съдията и му крещят, задето Джерард е недоволен от острите влизания на Дяков.’38 - Нещо много интересно.’42 - Брендън Роджърс показва фланелката си, която е с надпис: "Lubo, I’m with you. When I get sacked, I will fuck my bosses’ numbers" (Любо, с теб съм! Като ме уволнят, ще им е*а номерата! )Почивка. Много е студено и публиката е от СДС.’46 - Дерменджиев успява да въведе термина Родогорец и получава орден Стара планина.’51 - Червен картон! Моци не успява да ритне за пореден път противник в глезените, решава да скопчи Рики Ламбърт и да го гризне по ахилеса. ’59 - 0:1! Гле Джосан вкарва гол, след като към Крисия и Кубрат се присъединява Мисис България ’14 и тя се опитва да разбере дали не са изгубени близнаци с Владо Стоянов и го разсейва злощастно.’66 - Публиката на Ливърпул запява You’ll never walk alone, а домакините отговарят с Боса по асфалта.’71 - Йордан Минев се жени за топката, след като е в позиция, в която е прекалено далеч да я стреля във вратата, а не знае какво да я прави.’78 - Продавачите на семки се чувстват на загуба заради студа и обявяват блек фрайдей, публиката се събира по входовете, за да си купи семки с 15% намаление.’84 - Съдията не дава дузпа за Лудогорец, след като Юнес Хамза бива спънат в наказателното поле на противника. Кубрат Пулев не издържа и нахлува, нокаутира съдията и извършва патриотичен граждански арест.’85 - Дузпата е дадена! Избира се нов съдия със жребий и това е Стойчо Младенов, който отсъжда и дузпа, но и присъжда титла на ЦСКА.’86 - Пропуск! Капитанът на националния отбор Ивелин Попов решава да изпълни дузпата за националната кауза, пращайки топката да проучи комета в Слънчевата система дали има отскоклива повърхност.’90 - Стойчо Младенов дава минус 3 минути продължение и свири край със задна дата.Край.

                                Коментар

                                Working...
                                X