Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? - част 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Или пък : Отбора на народа . Все изкилифищени изрази .Какъв отбор на народа е Левски като Батков го продава за 43 милиона????? Значи Левски си е на Батков.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #17
      Или пък: Боби Михайлов: "Ники Михайлов е най-добрия вратар"...и последвалото:Ники Михайлов: "Боби Михайлов е най-добрия президент".Как да не ги забучиш тези нарциси в саксия.ПС: И после търси публика. Аз, който бях болен фен на "живите" мачове вече усещам безхаберието в себе си...Грабвам си дистанционното у дома и нито студ, нито нерви, нито пък усещане, че ме лъжат на стадиона ще ме глождят. Баал съм мааа им. Не ме кефи мачът - цък с копчето и съм на другия мач. Пък, когато видя поне един подобен жестhttps://www.youtube.com/watch?v=Jpk95ifZuucи на наш стадион пак ще се върна там...
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #18
        Абе вчера слушам бат Сали като го питат от къде разполага с тоя лукс у дома си да казва : е все пак бях футболист на времето и от там разполагам с пари .Та знае ли някой в кой отбор е ритал топка бат Сали ?
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #19
          коцев написа:
          Абе вчера слушам бат Сали като го питат от къде разполага с тоя лукс у дома си да казва : е все пак бях футболист на времето и от там разполагам с пари .Та знае ли някой в кой отбор е ритал топка бат Сали ?
          Тъй, като гледам, с какво разполага ще да е отбор от първата осмица на Европа.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #20
            Циганска му работа .Важното е ,че ще кове сега закони в Парламента .
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #21
              бес расизан моля

              Коментар


                #22
                ogi28b написа:
                бес расизан моля
                :D :D :D Подобрява ти се правописът...
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #23
                  ogi28b написа:
                  бес расизан моля
                  Те и Лудогорец излязоха с този надпис на екипите снощи, но Базел-ци или не му обърнаха внимание или са...неизлечими расисти.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #24
                    Като слушам как Дерменджиев се заканя на Ливърпул , та ме набива на смях. Дори и равен не могат направи на Ливърпул тук.Ако Базел си играеше и тука с 11 човека ,то и тука щяха да паднат от него .А за гостуването на Реал пък не ми се и мисли. Това плюене по Роналдо след мача в София ще го амбицира да си подобри броя на вкараните голове в ШЛ. :D И как си го представя Домусчиев климата в отбора след като увеличи заплатата на Марселиньо на 90 бона ?Значи Дяков ще тича като лъв по терена и накрая ще вземе 20 бона а оня ще се разхожда и ще вземе 90 бона . няма да я бъде тая работа .
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #25
                      коцев написа:
                      ще го амбицира да си подобри броя на вкараните голове в ШЛ.
                      Да бе, тоя петел ще вземе верно да изпочупи де що рекорди има за чупене в шампионска талига.

                      Коментар


                        #26
                        Петел,петел ама шъ оскубе нашите кокошки.
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #27
                          Бе Коцев, много хейтърско... Като цяло имаш право, но чак толкова... Аз не съм им болен фен, но и не се кефя като падат...
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #28
                            Не бе човече .Просто Реал дойде в София в тренировъчно настроение и хич им не беще до игра .Два пъти Роналдо се засили към вратата ни и два пъти го спряха непозволено и станаха две дузпи.Поведохме им и след 10 минути от 1:0 стана 1:2 . Лошото е отворихме после голямата си уста че сме ги надиграли и че сме ги опуснали да ги победим .Дрън, дрън ,та пляс. Така приказвахме и след като бихме Базел тук . Там отиваме пак за победа и гоним второто място.Таратанци . Вече сме на това място което ни беше определено още при жребия.
                            Фиат Панда 1.2 2006година
                            Синджира си идва ,а козата я няма...

                            Коментар


                              #29
                              Да, приказките са много, не съм футболен фен, за разлика от баща ми, но и мен ме дразни как се омаломажават успехи на Левски и ЦСКА в миналото и едва ли не Лудогорец стана най-великият отбор на всички времена. Дразнят ме и тези, които дузпа не знаят какво е, но станаха големи фенове и ходят по стадионите и те...Все пак с този бюджет, за толкова кратко време се справят добре. Като вече уточнихме колко Разградски и колко български е този отбор. Няма как да се мериш с грандове като Реал.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                #30
                                style34 написа:
                                Бе Коцев, много хейтърско... Като цяло имаш право, но чак толкова... Аз не съм им болен фен, но и не се кефя като падат...
                                Aз го разбирам Коцев...Бяха ми симпатичен отбор, но до първото ми ходене на мач в Разград.Бях там, като фен на моя Черноморец. Сред нас има всякакви, но определено хората с положение, възраст и зрялост сред агитката ни дирижират поведениетои визията на нашите привърженици. Безобидни, толерантни и нямащи нищо общо с изстъпленията фенове сме. Това обаче не попречи на местната власт и в частност на ръководствотона Лудогорец да се "погрижат" ние да бъдем вместо на нормален стадион, в клетка, заключени като затворници и оставени на морното слънце ( 12.05.2012 г) в неистовата затова време жега. Оставени бяхме близо 3 часа без вода и тоалетна. Сред нас имаше и момичета...Нямаше сила, която да накара "велможите" от Лудогорец да сменят "тактиката" си към нас.Наложи се да се обаждаме на тогавашния ни Изпълнителен Директор за съдействие и капка вода. Получихме я след това... В този мач изкараха Херо ( все още неизлекуван по това време) с извити ръце от терена и то в момент, когато бяхме тотално рязани и брутално ощетявани. Една наша победа тогава правеше ЦСКА - шампион, като до намесата на съдията водехме и в резултат и в игра. С накъсване на играта, с дузпа за неправилно дишане и отминаване на явни нарушения срещу наши играчи ( включая за нарушение в гръб на откъсващ се нас играч сам срещу вратаря им.)момчетата ни бяха "убити" на терена. Опитен играч, като Траян Дянков сподели, че за 20 години кариера такова чудо не е виждал. Сред края на мача докато чакахме заключени в клетката на изпразнен вече стадион, човек облечен с костюм и бадж някакъв( явно от ръководството на Лудогорец) си позволи да ни направи...темане и да се хване за "пакета". От този момент симпатичния иначе Лудогорец ми изстина. Имахме още едно гостуване там, но като обезкървен вече отбор, когато домакините ( разбирай полиция, ръководство и делиорманска публика) демонстрираха повече високомерие отколкото познатата ни "нечестна игра".И същия този зализан Домусчиев и придворен Петричев ме призовават да поддържаме българската кауза. Свидетел бях и на стъкмените от Бургас автобуси с работещи в Пристанище Бургас ( на Домусчиев притежание), които бяха организирани за похода към София за битка в ШЛ. Нищо, че повечето от работещите там се чудят кой път да хванат. Раздадените им трибагреници някак си не комуникираха с личната "функция" бих казал на този отбор и единението на нацията ни...В противен случай, защо същия този Домусчиев не впрегна целия сиресурс да подсигури на делиорманци автобуси за националния отбор в София ? Не ми е безразлично представянето на Лудогорец в Европа. Напротив. Следя ги и естествено ще трептя в мачовете им, но веднага след тези двубои, като видя и чуя Домусчиев по ТВ няма, как да не ме глождят съмнения, че всъщност този отбор служи за чесане егото на този човек. Е те туй ми идва и на мен в повече, а предполагам и на всички, които гледат критично на "националната кауза" Лудогорец насаждана ни с целенасочено и явно омаловажаване на успехите на БГ тимовете ни в исторически план.
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X