Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Kay_ написа:
    DaLinda написа:
    Punto_II_HGT написа:
    Засечено бе Браво с розови джанти и голям стикер днес към 16 часа на петрол-а до ПЖИ-то в Слатина. Поздрави на собственика!
    Аз, Аз!!! Ти само мина от там ли? Не съм видяла никой да сигнализира
    Ти си лесна. Отивам при Дани и почвам да чакам...до 7 дена съм те видял хаха
    Ебавай се ти... аз в петък пак съм там.. кви 7 дена, 3 едва издържам...
    Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

    Коментар


      #62
      Ами, като всеки Фиат и твоя си има душа и характер. Нещо си му направила и сега то милота напук на теб, все се чупи. Да не е от розовите ботушки?
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        #63
        Curko днес беше жестоко освиркан от мен. :D Докато излизаше от паркинга на работното му място.
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #64
          cs_aleksandar написа:
          Снощи към 1:30 ми се стори че видях Фаиера на СУ и Ялта. Веско признавай си
          Признавам си Мислех, че не си ме видял понеже нещо май си ровеше по радиото, затова за всеки случай минах по-бавно .P.S.: Иначе на Matiz-a форумния стикер си му е съвсем на място http://www.italdesign.it/en/projects...-lucciola-eng/ http://www.madle.org/eccidlucciola.htm
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            #65
            todorshalev написа:
            Curko днес беше жестоко освиркан от мен. :D Докато излизаше от паркинга на работното му място.
            А аз помислих, че се уплаши, че ще ти взема лентата. Поздрави!

            Коментар


              #66
              curko написа:
              todorshalev написа:
              Curko днес беше жестоко освиркан от мен. :D Докато излизаше от паркинга на работното му място.
              А аз помислих, че се уплаши, че ще ти взема лентата. Поздрави!
              Ма и да ми я беше взел на Италянки давам
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #67
                curko написа:
                todorshalev написа:
                Curko днес беше жестоко освиркан от мен. :D Докато излизаше от паркинга на работното му място.
                А аз помислих, че се уплаши, че ще ти взема лентата. Поздрави!
                Шалев с камиона ли беше
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #68
                  Слави не с колата бях.Кой беше колегата с червено браво на Ботевградско шосе ДКН: СА 6946 АК Бях зад него с камиона.
                  Прикачени файлове
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар


                    #69
                    Днеска един колега с браво (тъмно) с малък стикер на задния прозорец десния ъгъл беше направил нарушение до военния музей и беше влезнал в еднопосочната уличка до него! :P :P :P
                    Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                    Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                    Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                    Коментар


                      #70
                      Кой беше вчера следобяд в тунела на Люлин посока центъра. Свирнах му и махнах, но не знам дали се усети защо Браво с голям и малък стикер, софийска регистрация, двама бяха вътре!
                      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                      182A4.000 IAW49F
                      LPG - Lovato EasyFast
                      ----------------------------
                      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                      Коментар


                        #71
                        Ewing написа:
                        Кой беше вчера следобяд в тунела на Люлин посока центъра. Свирнах му и махнах, но не знам дали се усети защо Браво с голям и малък стикер, софийска регистрация, двама бяха вътре!
                        :D Аз, аз, махнах като видях стикера...ама той ти на задното стъкло Не беше ли друга твоята регистрация?, имам спомен, че по Гешов сме се засичали, ама беше с друг номер...или се бъркам

                        Коментар


                          #72
                          curko написа:
                          Ewing написа:
                          Кой беше вчера следобяд в тунела на Люлин посока центъра. Свирнах му и махнах, но не знам дали се усети защо Браво с голям и малък стикер, софийска регистрация, двама бяха вътре!
                          :D Аз, аз, махнах като видях стикера...ама той ти на задното стъкло Не беше ли друга твоята регистрация?, имам спомен, че по Гешов сме се засичали, ама беше с друг номер...или се бъркам
                          О да с теб сме се засичали и там ама аз съм дрЪт и ноемра не помня за това и не те разпознах. Иначе не е друга същата си е регистрацията от как съм взел колата
                          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                          182A4.000 IAW49F
                          LPG - Lovato EasyFast
                          ----------------------------
                          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                          Коментар


                            #73
                            Днес в 09:00 на паркинга на КАТ в Пловдив имаше бяло Пунто МК2 с голям стикер в долната част на задното стъкло. Загледах се в колата, но нямаше никой наблизо.
                            FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
                            LPG System BRC Just

                            Коментар


                              #74
                              Вчера следобяд на паркинга на "Триумф" Тракия- светлосиньо Браво ТД-100 със затъмнени задни стъкла и малък стикер на задното стъкло - Рейсър-а да си признава...
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                #75
                                Снощи към 20.00 на сладкарница Неделя в Слатина:Бравото с розовите джанти,Стило четириврато май беше Абарт СТ 7145...
                                FIAT STILO 1.2 16 V.

                                Коментар

                                Working...
                                X