Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 5 (от 3.11.2014)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вчера около 13 часа (+/- 1 час), на АМ Тракия мярнах сива Ланча Либра комби със СА номер и малък кръгъл стикер на форума (ФИАТ) в горния ляв ъгъл. Влезе на някои от бензиностанциите покрай Пловдив. Ако го бях видял по-рано, щях да намаля и аз да вляза, че да го видя кой е, ама... Щеше да е интересна среща - и аз бях с Ланчата (Либра комби), с фиатски стикери

    Коментар


      dobrujanetza написа:
      Днес по обяд на АМ"Тракия"- черно Пунто спортинг с черни задни стъкла и малък стикер в долния ляв ъгъл на задния прозорец и Софийски номер. Загледах го късно и само първите букви от номера видях- СА.
      Ако е било в посока към София, аз съм бил колега. Късно си го загледал или е движило бързо Yellow_Flash_Colorz_PDT_СА1870СВ е номера
      punto 1.2 16V sporting

      Коментар


        sporting ABART написа:
        dobrujanetza написа:
        Днес по обяд на АМ"Тракия"- черно Пунто спортинг с черни задни стъкла и малък стикер в долния ляв ъгъл на задния прозорец и Софийски номер. Загледах го късно и само първите букви от номера видях- СА.
        Ако е било в посока към София, аз съм бил колега. Късно си го загледал или е движило бързо Yellow_Flash_Colorz_PDT_СА1870СВ е номера
        В посока София ме изпревари. Хареса ми задната броня- с два ауспуха.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          Ситроен С1820НР. Видях поне два малки стикера.
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            Kay_ написа:
            Ситроен С1820НР. Видях поне два малки стикера.
            На presinka.

            Коментар


              Kay_ написа:
              Ситроен С1820НР. Видях поне два малки стикера.
              Видял си два от трите. Къде и кога си ме видял?
              Един за всички, всички за мен

              Коментар


                На бул. Овча купел към 19:30. Беше в дясната лента, аз бях в лявата. Стояхме един до друг, втори коли на светофара. То жената видя стикерите.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  Чувствай се поздравен!
                  Един за всички, всички за мен

                  Коментар


                    CA0245- Ние почнахме вече всеки ден да се засичаме.хахаТая седмица, поне два пъти.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Kay_ написа:
                      CA0245- Ние почнахме вече всеки ден да се засичаме.хахаТая седмица, поне два пъти.
                      Мда, честичко.

                      Коментар


                        Току-що на светофара на Галакси клуб в "Тракия"- Крома-2 с голям стикер на задното стъкло. Номера е РВ2661 и цвят графит- поне такъв ми се видя в дъжда.Колегата да се чувства поздравен- аз бях зад него на светофара.
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          Днес на кауфланд пунто мк1 СА6699 мина покрай мен ^^ аз бях с мк2 без стикер.http://prikachi.com/images.php?image...06752D.jpgПп. Страшно гърне имаш.
                          Punto Mk2 2001 JTD 130hp... просто Пунти :!

                          Коментар


                            dobrujanetza написа:
                            Току-що на светофара на Галакси клуб в "Тракия"- Крома-2 с голям стикер на задното стъкло. Номера е РВ2661 и цвят графит- поне такъв ми се видя в дъжда.Колегата да се чувства поздравен- аз бях зад него на светофара.
                            Поздрави колега, почти бях сигурен че си ти, но в този дъжд не можах да видя. Иначе щях да ти ударя едни аварийки за поздрав
                            Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
                            Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

                            Коментар


                              Я да видим кой вчера ми пазеше място пред блока в Дружба с Фриймонт с големия стикер Х9913 мисля че беше :D :D . Колегата беше леееко освиркан , но внимавах заради късния час. П.С. Прекрасна машина. Поздрави
                              ex.FIAT REGATA 70S 1.3 -84г. , ex.FIAT TEMPRA 1.6 i.e -94г , ex.FIAT PUNTO MK2 1.2 16V 2000г.ex.FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V s-jet-2007г.
                              ex.Fiat Croma 1.9 8V m--jet 2007
                              Fiat Croma 1.9 16V 2008г.

                              Коментар


                                malkiq1985 написа:
                                Я да видим кой вчера ми пазеше място пред блока в Дружба с Фриймонт с големия стикер Х9913 мисля че беше :D :D . Колегата беше леееко освиркан , но внимавах заради късния час. П.С. Прекрасна машина. Поздрави
                                Струва ми се, че е била колежка

                                Коментар

                                Working...
                                X