Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16v vs Opel Corsa B 1.4 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 16v vs Opel Corsa B 1.4 16v

    Така, колеги, днес изсъхна асфалта, понапече даже слънце и преди броени минути реализирах още 1 гонка.Имам 1 познат с двуврата Corsa B 1.4 16v 90 hp и много обичам да го дразня, че не може да му върви колата. И той все се заканва, че ще се гоним и все се разминаваме нещо, но днес го издразних много и направихме гонката. Понеже моят съединител не е много добре, трябваше да направим летящ старт, но нашето летище е късичко за летящи, та реализирахме гонката на една права на излизане от града с идеална видимост и що годе хубав път. Понеже имаше доста коли, гонката се получи на летящ старт на 3-та от 70 км/ч и до 140 по моя километраж. Държа да отбележа, че аз вече съм със зимните гуми (175/65/14) и железни джанти и си бяхме сами в колите.Та.. като тръгнахме Корсата ми дръпна изведнъж с около кола (може би са й доста къси скоростите), но от 100 нагоре започнах да я настигам и на финала бях с почти кола пред нея.
    Renault Modus 1.2 16v 2006
    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

    #2
    Кубатурата след 100-120км/ч си има значение.Интересен ще е старта на 400м тъй като ще вдигнете по 120-130км/ч -точно където на летящия си го подминал.
    Bravo 1.9d 97г

    Коментар


      #3
      nsn написа:
      Кубатурата след 100-120км/ч си има значение.Интересен ще е старта на 400м тъй като ще вдигнете по 120-130км/ч -точно където на летящия си го подминал.
      По каталог ни дават равностойни - 11 сек. от 0 до 100. Според мен нещата ще са много на кантар на старт от място и както не ми е добре съединителя, ще падна, ако Корсата е читава. Аз и затова не исках от място. Но като цяла се наемат доста доволно тия Корси. Все пак нямат 1 тон.
      Renault Modus 1.2 16v 2006
      Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

      Коментар

      Working...
      X