Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ремонт или смяна на редуктор Аляска?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ремонт или смяна на редуктор Аляска?

    Здравейте, колеги.Започнах да губя антифриз и диагнозата е теч от коляното, на входа, на охладителната течност. Редуктора е томасето аляска. Въпросът е дали да го отварям и правя пълна ревизия или да го сменя с друг нов? Редуктора е на 60 000км, което значи,че или ще го сменя с нов или ще го отремонтирам изцяло. Евентуално препоръки за друг по-добър редуктор?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    #2
    Ми той без тва не е читав още като нов, така че ..... решението зависи само от финансовата гледна точка.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Нов, щото съм сигурен че е изял алуминиевата пъпка вътре. Меджик250 ? може би?
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        Ми той без тва не е читав още като нов, така че ..... решението зависи само от финансовата гледна точка.
        Читав - препоръки?
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          Според мен за момента най добрия изпарител е това http://www.lpgonderdelenshop.nl/ag-sgi-evaporator и http://nagaz24.pl/ag-sgi-reducer,s,2740,p,en.html Има най доброто подгряване и изкарват около 150 000км. зависи как го караш държи най стабилното налягане има вграден клапан с филтър. Каквото и да си говорим то и цената си говори за качеството. :D Забравих да отбележа че заводски е регулиран на 1бар пломбиран, може да се качи налягането но не повече 1.2бара.

          Коментар


            #6
            emzo написа:
            Ми той без тва не е читав още като нов, така че ..... решението зависи само от финансовата гледна точка.
            И кое точно нему е читавото??
            Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

            Коментар


              #7
              gaz написа:
              emzo написа:
              Ми той без тва не е читав още като нов, така че ..... решението зависи само от финансовата гледна точка.
              И кое точно нему е читавото??
              Точно на теб нямам намерение да отговорям.Ето и защо:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...802&highlight=
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                dudulia написа:
                emzo написа:
                Ми той без тва не е читав още като нов, така че ..... решението зависи само от финансовата гледна точка.
                Читав - препоръки?
                Вземи и един ремонтен комплект за томаето и си готов. Ще изкара още толкова.
                Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

                Коментар

                Working...
                X