Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още една истинска БГ ретро машина (Балкан 250)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още една истинска БГ ретро машина (Балкан 250)

    След реставрацията на Балкан 50 започнах да се оглеждам за друг Балкан 50 за реставрация.Но така и не можех да намеряподходящ.И така един ден докато се рових в OLX (на работа :D ) видях един Балкан 250.Отворих обявата и с голяма изненадавидях,че меотора се намира в Перник.Веднага се обадих на продавача.Уточнихме това онова.И при първавъзможност отидох да го видя.Бях възхитен! И от мотора и от продавача (възрастен човек,който само оп разказите му можешда разбереш,че си обича машината и добре се е грижил да нея,а е и достатъчно грамотен по темата)Той каза,че е спрял да го кара още през далечната 197’ и някоя година и от тогава не е пален и стоял под една тераса.Веднага проверих дали коленовия вал не е затегнал.И бях приятно изненадах.Въртеше си нормално.И докато човека разказваше за приключенията си с мотора аз вече търсех начин как да го прекарам в моя гараж.Уредих си транспорт и още същия ден го взех.Въпеки,че най-вероятно му се късаше сърцето докато гледаше как го качваме в буса.Човека беше доволен,че мотора ще бъде реставриран,а не разчастен и разпродаден на части.А също така и човека е от нашия отбор-кара ФИАТ Типо 1,4каза,че откакто се е качил на Типото е зарязал Ладата (7-ца комби която също е в перфектно с-ние)Малко снимки за началото на проекта:
    FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
    Единствено в България "селянин" е обидна дума.

    #2
    Снимки:
    Прикачени файлове
    FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
    Единствено в България "селянин" е обидна дума.

    Коментар


      #3
      Снимки:
      Прикачени файлове
      FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
      Единствено в България "селянин" е обидна дума.

      Коментар


        #4
        Нещо за споделяне по проекта?
        http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...hicle&CID=3181

        Коментар

        Working...
        X