Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте мнение за гуми Petals

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте мнение за гуми Petals

    Здравейте,някой може ли даде мнение за гуми Petals - 165/65R14 79T TL SNOWMASTER W601 - 66 лв и дали си заслужава?Благодаря предварително !Модерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Аз мисля че цената е добре, ако са нови. И на каква кола ще ги слагаш, ако е Пунто става, ама ако е някоя по тежка, ще е по-добре по-широка гума.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Здравейте,гумите са нови. Колата е Фиат Пунто 1.2, 16V, 1997г.

      Коментар


        #4
        Здравейте,предложиха ми нови гуми STARFIRE 165/65R14 79T WT200 за 54 лв. Някакви мнения за тези гуми ?

        Коментар


          #5
          Новата гума си е нова гума било то и от измислена марка според мен.Ако вземаш 4 броя с тия вторите ще си спестиш близо 50-тина лв. спpямо първите.Мнение ако чакаш надали ще получиш,защото малко хора се решават, като мен примерно да експериментират, и залагат на по-известни брандове.Според мен и едните и другите ще ти вършат работа,така че всичко зависи от финансовите ти възможности
          EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
          Fiat Punto 1.2 16v Sporting

          Коментар


            #6
            white_shark написа:
            измислена марка
            На един колега предната седмица му е изгърмяла чисто нова гума, точно някаква куча марка, щото цената била ниска и така... Не че това е показателно за каквото и да е, но ей на - пример Иначе предложих на колегата на Л.С. да си вземе Дебика с 5 лв./бр. по-скъпи.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Петлас не е баш куча марка. В Турция си е доста добре позната и доколкото ме осведомиха произвеждат и самолетни гуми за армията. Познат който работи в Примекс в Бургас също ми ги предложи като добра алтернатива на скъпите гуми. На живо ги видях и в магазин в Одрин. Гума като гума.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                Приятел от Турция пред време ми каза, че се е консултирал с професионални шофьори и мнението им за гумите Petlas било: добра цена, много качество.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  След като веднъж вече се набутах с едни евтини DAYTON, повече никога такава грешка ! Уж нови, уж италиански били-пълен боклук. Миналата година се обух с VREDESTEIN и разликата е от земята до небето. Моята препоръка е да не давате грешни пари на вятъра. Англичаните са го казали много точно "Не съм толкова богат, че да купувам евтини неща". По-добре си вземи хубава зимна гума и я карай 3-4 сезона, отколкото да купуваш някаква измислена марка, която на втората година вече ще е с одървен каучук. Да не говорим и че като нова, пак няма да има нищо общо с качествената гума. DEBICA не препоръчвам. Имам приятел с вулканизатор и той ми каза да не си слагам таралеж в гащите с DEBICA. Бордовете им били слаби и образували балони, кривяли се, гърмяли и прочие. Освен това DEBICA-та е добра само на сняг. На суха и мокра настилка е трагична откъм сцепление.
                  Dacia Duster 1.6 4WD

                  Коментар


                    #10
                    DJPOPA написа:
                    След като веднъж вече се набутах с едни евтини DAYTON, повече никога такава грешка ! Уж нови, уж италиански били-пълен боклук. Миналата година се обух с VREDESTEIN и разликата е от земята до небето. Моята препоръка е да не давате грешни пари на вятъра. Англичаните са го казали много точно "Не съм толкова богат, че да купувам евтини неща". По-добре си вземи хубава зимна гума и я карай 3-4 сезона, отколкото да купуваш някаква измислена марка, която на втората година вече ще е с одървен каучук. Да не говорим и че като нова, пак няма да има нищо общо с качествената гума. DEBICA не препоръчвам. Имам приятел с вулканизатор и той ми каза да не си слагам таралеж в гащите с DEBICA. Бордовете им били слаби и образували балони, кривяли се, гърмяли и прочие. Освен това DEBICA-та е добра само на сняг. На суха и мокра настилка е трагична откъм сцепление.
                    То и аз предпочитам да си купя гума от реномирана марка,ама и те взеха да се е.ват с нас.Карам с летни на VREDESTEIN произведени в Холандия. Реших тая година да ги сменя и навсякъде се предлагат само произведени в Индонезия?Дали ще са със същото качество?
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар

                    Working...
                    X