Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Недоволен от МИКРОН-ДОЦЕВ София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Недоволен от МИКРОН-ДОЦЕВ София

    Привет на всички колеги от мен ходих при микрон измамника и психично болният човек на който явно никога не са му давали п.........та занесох си жилата на предният капак да смени тези пластмасовите контри на бронята и каза че не може сменяло се всичко без бронята и ок сменяме взима ми 30 лв и кога ги монтирам жилото работи само в права линия като направи есовете не може нито да заключи нито да отключи два дни блъскане по главата и измервам жилото от друго и то по късо с 5 мм отивам за рекламация а той казва да чакам 20 дни имал си работа а когато ми взе парите му трябваше 1 час направи ме на две стотинки че било втора употреба изгони ме с псувни и обиди и като за капак с негов подчинен ми налитаха на бои и се заканваха как жив няма да си тръгна дори до колата ме изпратиха та ако си правите жилата при МИКРОН-ДОЦЕВ в Княжево си вземете някои с вас или поне не с голи ръце пожелавам на всички до него да не стигате успех Колеги колата ми е Рено но другата ми е Фиат затова пускам и тук темата та да знаят повече хора
Working...
X