Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Круизът...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Седяхме, като местните на зелената морава и хранехме лебедите в близкото езеро. Беше ни забавно, отморяващо и разпускащо. Заредихме се с много енергия. Не ни пречеше да бъдем, като равни с местните. Играехме по свирката им и те ни приемаха.
    На първата снимка зад щерка ми има група местни младежи. Лежаха си и си пееха някакви песнички. Смееха се безгрижно. В този парк беше толкова чисто, свежо и чисто, че ти иде на пръсти да ходиш. Лебедите пък бяха сред хората и буквално поемахахрана от ръцете им. На моменти си мислех, че съм попаднал в рая...Така си го представям.
    Прикачени файлове
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #32
      Не знам, какъв език говореха тези хора, но с жестове и чат пат английски се разбирахме. Звучаха ми странно, а ние очаквахме френски говор. И аз не знам защо. Всички ни гледаха дружелюбно, а собственикът на заведението имаше на рамото си игуана, която той изведнъж реши да бъде преместена на рамото на щерка ми. Премести я, а емоцията от тази среща и ведрата обстановка си останаха в нашите спомени.
      Ops: Една снимка от катедралата в Брюж. Там е иконата и скулптурата на "Мадоната с младенеца" на Леонардо да Винчи.
      Прикачени файлове
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #33
        Преди да се върнем на кораба влязохме в морския им музей състоящ се от един стар кораб и една...стара руска подводница. Мисля, че последната беше на въоръжение у нас. Допускам, че може да е продадена там. Съмненията ми се засилиха, когато влязох вътре и чух гласът на Валя Балканска. Белгийците явно свързват този глас със соца, Русия и България, като част от тогавашния строй. Не исках да мисля и да задълбавам повече, но ме доядя, че преди 10-на години същите такива подводници се нарязаха за скраб във ВМБ Варна, а белгийците печелят от тях с цена от 12 Е на човек за посещение в нея...Да не казвам, че съмненията ми са, че точно това е една от общо 3-те ни бивши подводници. Съвпаденията са много, защото точно по това време белгийците ни харизаха една стара тяхна фрегата, която и в момента е на въоръжение във ВМБ Атия под егидата на НАТО..............
        Добавям, че вече не се съмнявам. Наша е. Даааааммм.
        Прикачени файлове
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #34
          Отпътуваме от Брюж, но пак ще се върнем там. Скоро.
          Прикачени файлове
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #35
            Амстердам:Хм. Не е за мен този град. Няма да се върна там.Пристигнахме рано сутринта и след яка закуска се изсипахме в Холандия.
            Прикачени файлове
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #36
              И там ни чакаха автобуси. Мерси. Нямаше смисъл. Корабът акостира на 10 мин от площад Дам.На втората снимка сме вече в Морската им гара.
              Прикачени файлове
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #37
                На път за центъра на Амстердам.
                Прикачени файлове
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #38
                  Случихме жега в Амстердам, центърът им от централната гара до площад Дам беше строителна площадка. Прах, жега и мирис примесен между застояла вода от канал и канабис. Цигания - араби, тъмнокожи, жълти, пембени....Всякаква сган. Дрогирана и не до там. Шум от звънци на колела, клаксони и форсиране на мотопеди и скутерчета. Разминават те на един повей място. Пешеходците вървят в колона по един, а велосипедистите са на всейде. Дори и колелата им бяха паркирани и на без това малките тротоари за пешаци. Объркахме се, изнервихме се. Искахме да избягаме от тази сган и кривнахме в първата малка уличка.
                  Прикачени файлове
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #39
                    18 +
                    Изненада. Едро-гърда кака се облизваше на прозореца и показваше жартиер. Щерка ми не беше подготвена за тези подробности. Излязохме от тази уличка и тръгнахме пак по стария си път към площада Дам.
                    Прикачени файлове
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #40
                      ....си път към площада Дам. Стигнахме до него и пак изненада. Един го играеше смъртта с коса в ръка и всички се стичаха за снимка с него.
                      Прикачени файлове
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #41
                        Още от площад Дам. За момент избягахме от пошлостта, ама не за дълго.Аз и щерката в чуденка накъде да хванем.И хванахме към първата пряка, където нямаше една къща съразмерна с другата. Вижте на втората снимка.Имам чувството, че тези къщички също се дрогират.
                        Прикачени файлове
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #42
                          Свихме пак по друг тротоар, но се оказа, че в Амстердам всички пътища водеха до едно място. Сещайте се. Дойде ми в повече. Не исках да показвам на дъщеря си тази страна от живота, но пък нямаше и как да я скрия. Перверзна работа. Магазините им пълни само със секс атрибути и подобни заигравки.
                          Прикачени файлове
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            #43
                            И още. Близалки. Хм. Това е в центъра. Навсякъде.Предлагат ти халюцинации чрез гъби.
                            Прикачени файлове
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #44
                              Плахо надзърнахме към една потайна уличка и бяхме до там. Нямах ни кураж, ни воля да продължа по нея. Миришеше намарихуана, та не се траеше. А беше още икиндия.
                              Прикачени файлове
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                #45
                                Който е ходил в Амстердам знае, къде се изхождат мъжете. В средата на улицата, в местенце, като лабиринт, в който влизаш и на един камък пускаш физиологичната си течност на воля...Тя пък би трябвало да отиде в някой от най-близко намиращите се канали.
                                Ето. Заповядайте. В случая снимах, а от това местенце излезе костюмиран пич за да влезе друг на негово място. Имам съмнения, че си опикават обувките. :P Аз пробвах подобна тоалетна. Гнусно е. Уринираш върху камък с улей. Това е. Ни вода, ни дявол. Бахти европейците.
                                Прикачени файлове
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X