Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с алармата и дръжката на предна лява врата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с алармата и дръжката на предна лява врата

    Здравейте,трябва ми пак малко помощ.Алармата ми от известно време се скапа нещо.Когато натискам дистанционното не работи нито отключва нито заключва колата,а и не се активира звука.Забелязах само,че диода от време на време мига все едно е включена само че светлината му е една мудна такава.Включва се независимо дали колата е спряна или в движение.Не зависи също и дали е отключена или заключена.Проблема ,който ме притеснява е че вече два пъти ми пада акумулатора необяснимо.Единия път беше април,а втория сега септември и си мисля,че нещо алармата прави тези мизерии.Според вас,какво може да се е скапало или поне да ми кажете как да я махна.Сирената на алармата е отпред при двигателя,а другата и част мисля,че е отпред до кормилото,където са бушоните.Прикачам две снимки да ми кажете дали това е алармата или не и как да я демонтирам.От тази кутия излиза нещо като антена според мен.Другата причина да ви искам помощ е за дръжката с която се отваря предната лява врата отвън.Когато отворя вратата дръжката не иска сама да се връща в изходно положение,а трябва аз с ръка всеки път да я връщам.Когато остане в горно положение не мога да си затворя вратата,защото механизма за затваряне реално стои в положение за отваряне.И така все трябва да връщам дръжката аз.Та ако може и за това малко помощ.
    Прикачени файлове
Working...
X