Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Впечатления и отзиви от Италфест 2014

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Впечатления и отзиви от Италфест 2014

    Макар за някои фестът още да продължава, да започваме с отзивите! :D Според мен беше добре. Наистина (пак) не стигна времето за всичко... но аз лично съм доволен.Направих албум в галерията и качих снимките от моя апарат. Който смята, че има какво да добави от неговото снимащо устройство, да дава знак. Които не са били на феста: приятно гледане!
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    Има нещо вярно, че с всяка година заприличва повече на алфа фест. Иначе беше горе-долу добре.

    Коментар


      #3
      Bane написа:
      Има нещо вярно, че с всяка година заприличва повече на алфа фест. Иначе беше горе-долу добре.
      Причините са две:1. Доста фиатаджии вече сме с Алфи.2. 60+% посещенията са на членове на Алфа форумаТукашните членове вече малко идват, а Ланчистите са вече три четири човека. Няма виновни в случая. Каква активност имаше тука за записвания?
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        А е много странно, това, че заприличва на Алфа фест, при положение, че Алфа загива като марка, Ланча загина вече, а Фиат имат много коли в моделната си гама. Господа собственици на Фиатове, изглежда не се интересувате достатъчно от такива мероприятия, или слабо се организирате. А сте много повече от нас Алфистите. Без да се обиждате, ма е срамота да сте по-малко на феста. За догодина анонсирайте по-сериозно това мероприятие и ще бъдете много повече от Алфите, сигурен съм. Ето ще дам пример и с ретро Фиатите, имаше само една 131-ца, а имате много повече стари запазени Фиатки, покажете ги просто, не ги крийте. Италфестът е затова, да докараш возилото и да се видиш с приятели, да погледаш/учавстваш в програмата и накрая да ти останат хубави спомени. Догодина се организирайте и бъдете повече.

        Коментар


          #5
          bobi_33 написа:
          А е много странно, това, че заприличва на Алфа фест, при положение, че Алфа загива като марка, Ланча загина вече, а Фиат имат много коли в моделната си гама. Господа собственици на Фиатове, изглежда не се интересувате достатъчно от такива мероприятия, или слабо се организирате. А сте много повече от нас Алфистите. Без да се обиждате, ма е срамота да сте по-малко на феста. За догодина анонсирайте по-сериозно това мероприятие и ще бъдете много повече от Алфите, сигурен съм. Ето ще дам пример и с ретро Фиатите, имаше само една 131-ца, а имате много повече стари запазени Фиатки, покажете ги просто, не ги крийте. Италфестът е затова, да докараш возилото и да се видиш с приятели, да погледаш/учавстваш в програмата и накрая да ти останат хубави спомени. Догодина се организирайте и бъдете повече.
          Аз се постарах да се отчета, обаче определено алфите доминираха... един приятел за малко да докара нещо интересно и много оригнално, но дойде с ежедневката алфа, та му дърпах ушите за това... абе всеки фест е як, а дребни недоразумения сигурно винаги ще има...

          Коментар


            #6
            Yavor написа:
            Bane написа:
            Има нещо вярно, че с всяка година заприличва повече на алфа фест. Иначе беше горе-долу добре.
            Причините са две:1. Доста фиатаджии вече сме с Алфи.2. 60+% посещенията са на членове на Алфа форумаТукашните членове вече малко идват, а Ланчистите са вече три четири човека. Няма виновни в случая. Каква активност имаше тука за записвания?
            Много правилно, макар, че има и Алфисти преминали на Фиат(такива като мен) Както и да е!Мероприятието поне за мен беше на ниво! Жалко, че не можах да отсрамя сектата Фиат на тайм атака, просто още на първата обиколка скъсах жило на скоростите на правата, и състезанието приключи преди да съм направил една обиколка. Благодаря на колегата(с пунтото mjt ) с който се запознахме на излизане за тайм атака.

            Коментар


              #7
              Аз сащо отидох с моя Фиат феста беше добре но найтина алфите бяха доминиращата италианска марка :D
              Fiat Tipo 1.6

              Коментар


                #8
                Не алфите бяха много, а останалите бяха малко.А сега да си представим, че през 2015-та алфите са още повече, фиатите - колкото алфите, ланчиите - колкото фиатите, а мазерати - наполовина Мисля, че ще е велико!!!Тази година влязоха над 300 автомобила..

                Коментар


                  #9
                  Аз само мога да съжалявам, че не съм дошъл

                  Коментар


                    #10
                    Феста наистина беше прекрасен. За жалост в 13:00 ми се наложи спешно да тръгна за София и нямаше как да остана до края Дано сме живи и здрави догодина да се съберем повече, и с по-добри коли. Че тази година за първи път на писта, с 1.6 браво само се изложих :D
                    Fiat Bravo 1.6 16v 103hp-Forever in my heart - Ex
                    Fiat Marea 1.9TD 75hp-Family Combi Now

                    Коментар


                      #11
                      Като за първи път ми хареса, само не ми хареса, че драговете бяха оставени за финал и не успях да ги дочакам.
                      Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
                      ex-Fiat Stilo 1.9JTD
                      ex-Fiat Bravo 1.9JTD

                      Коментар


                        #12
                        Bravo_16v_103hp написа:
                        Феста наистина беше прекрасен. За жалост в 13:00 ми се наложи спешно да тръгна за София и нямаше как да остана до края Дано сме живи и здрави догодина да се съберем повече, и с по-добри коли. Че тази година за първи път на писта, с 1.6 браво само се изложих :D
                        Какво ти пука, нали се пусна, пък майната му на записаното време... Аз между другото май карах по теб и на излизане от Труд те изпреварих и ти бипнах с клаксона... Май беше ти ако съдя по бялите фарове... Аз съм с тъмносиво Стило комби... Иначе феста беше супер... Лично аз нямам база за сравнение, понеже ми е сефтето тази година, но ми хареса...Имаше доата добри коли... Алфите наистина бяха повече и то доста, но както и да е... Важното е че има такива мероприятия...
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #13
                          Да, чух клаксона, но не успях да видя дали имаш стикер на стъклото. Поздрави колега.
                          Fiat Bravo 1.6 16v 103hp-Forever in my heart - Ex
                          Fiat Marea 1.9TD 75hp-Family Combi Now

                          Коментар


                            #14
                            Bravo_16v_103hp написа:
                            Да, чух клаксона, но не успях да видя дали имаш стикер на стъклото. Поздрави колега.
                            Ние с теб в една сесия ли карахме ?

                            Коментар


                              #15
                              the_game написа:
                              Bravo_16v_103hp написа:
                              Да, чух клаксона, но не успях да видя дали имаш стикер на стъклото. Поздрави колега.
                              Ние с теб в една сесия ли карахме ?
                              Да, доста добре се представи колега. Не очаквах, че 1.3 мултиджет ще върви така добре в стоково състояние с тези големи джанти :D Бай дъ уей колата ти е чудесна Поздрави !
                              Fiat Bravo 1.6 16v 103hp-Forever in my heart - Ex
                              Fiat Marea 1.9TD 75hp-Family Combi Now

                              Коментар

                              Working...
                              X