Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при избора на нова каручка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    rebel написа:
    Взех новата кола Спрях се на I30 - 1.6 дизел 128 коня Върви супер! Вътре е много удобна, широка - абе за сега ми харесва доста....ще видим как ще се представя и за в бъдеще!
    Честито и само безаварийно!
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #47
      rebel написа:
      Взех новата кола Спрях се на I30 - 1.6 дизел 128 коня Върви супер! Вътре е много удобна, широка - абе за сега ми харесва доста....ще видим как ще се представя и за в бъдеще!
      Честито! Според мен не си сбъркал изобщо. Имам наблюдения над i30, но бензин и автомат. Доста стегната и приятна колица. По принцип Хюндай са си качествени коли, ама повечето българи още не знаят :DТочно днес минаваме преглед с i30 -то и младежа от прегледите казва : Таблото малко докарва на Голф 5. Викам му: Ти да ме обидиш ли искаш?
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #48
        Я да използвам темата за въпросче... Дайте предложения за колица до 6000-6500лв., след 2005,4 врати, задължително бензин и автомат. Предпочитам да е регистрирана, щото иначе покупната цена трябва да е 5500 макс. Средна големина, някой хечбек... Пежо, Рено отпадат, че не ме кефят. Единствено от Реното може Модус.Нашите италианки 99% са с роботи и не ги предпочитам много. Чудя се съвсем леко, щото колата ще ми трябва за лятото и до към Февруари мога да се чудя леко, после ще трябва да се чудя бързо :D
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #49
          iee написа:
          Я да използвам темата за въпросче... Дайте предложения за колица до 6000-6500лв., след 2005,4 врати, задължително бензин и автомат. Предпочитам да е регистрирана, щото иначе покупната цена трябва да е 5500 макс. Средна големина, някой хечбек... Пежо, Рено отпадат, че не ме кефят. Единствено от Реното може Модус.Нашите италианки 99% са с роботи и не ги предпочитам много. Чудя се съвсем леко, щото колата ще ми трябва за лятото и до към Февруари мога да се чудя леко, после ще трябва да се чудя бързо :D
          Модус е с ужасно малък багажник.Аз зяпах едно за баща ми.И газирането(монтаж на АГУ) ще да е проблем,защото просто няма къде да се сложи бутилката.Не става на мястото на резервната гума,защото е отдолу.
          Octavia RS
          Evo 10-служебната играчка.

          Коментар

          Working...
          X