Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при избора на нова каручка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    rebel написа:
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11409818564610294&s link=7h9dq5Това дали е ок? Вярно с 2 врати е, ама пък линията е страшна....
    Да. Това е много по-добро от Грандето от всякъде.Ако ти допада е един много добър избор.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #32
      Щях да препоръчам тази Астра, че много ми хареса на вид - http://www.mobile.bg/11400255808941868 , но после зачетох началото на темата и се оказа скъпа, а ще трябва и газ, за да се вмъкне в желания разход

      Коментар


        #33
        Тая Астра не отваря .flac и насича на 1080p, само да ви кажа да си знаете.

        Коментар


          #34
          ogi28b написа:
          Тая Астра не отваря .flac и насича на 1080p, само да ви кажа да си знаете.
          Явно е само за "неуспели" българи :D
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #35
            ogi28b написа:
            Тая Астра не отваря .flac и насича на 1080p, само да ви кажа да си знаете.
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #36
              С4 си е на платформата на 308. Окачването отпред е макферсон, а отзад - торсион и няма нищо общо с "френската" возия. Седалките са като издънени фотьойли и отвътре изглежда евтино (не знам дали си се качвал в такава). Надеждността не я коментирам изобщо.Астрата сам си я отписал. Там окачването е на същия принцип с торсион отзад и за дизелите вече казаха.Фокуса е класика. Макферсон отпред и независимо мултилинк отзад . Дизеловите TDCI двигатели са френски PSA.Мазда 3 е на обща платформа с фокуса (същото окачване). Дизелите са си френските.Гранде пунто е на една платформа с новата корса. Новото браво е на една платформа със стило.Между другото, на изброените на предните носачи се сменят само шарнири, а не цялото желязо. Значи откъм поддръжка на окачване другото са тампони и биалетки. Може по-евтино да ти излиза от пунтото. ФАП(ДПФ) се премахват, така че нямаш грижи там ако държиш на дизел.

              Коментар


                #37
                От 2 месеца ходя да гледам и направо ужас! Продават страшни кошници! Удряни, ръждясали, сглобени от 5 различни коли - направо ужас! Фиатчето от злоба ме предаде и вече ходя пеша, та огледите стават още по-трудни :D Очаквам да докарат една I30 - Хюндай и мисля ако е читава да се мятам, че нямам нерви вече по автоморги да ходя! Някакви мнения за тази колица? 1.6 128 коня, 2011?
                Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                Коментар


                  #38
                  wwalker написа:
                  Да не те отчайвам, но като купувах преди година единият вариянт беше на колега от форум-а Punto 2003 1.3 JTD за около 2000лв.
                  Мойто ли визираш? За 2700 го продадох.
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар


                    #39
                    rebel написа:
                    Някакви мнения за тази колица? 1.6 128 коня, 2011?
                    Зависи какво очакваш, имам около 4000км градско с такава, но по-слабия дизелов мотор.Може да се похвали с нисък разход и толкоз, нисък клас е просто.Виж i40 е страхотна.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #40
                      Защо да е нисък клас? Има доста екстри...даже е със старт стоп система....е разбира се не е S класа, но спрямо фокус, опел и тн, мисля, че е добър избор в класа си? Не знам как вози - трябва да я тествам, но доколкото четох - повечето са хвалби отколкото оплаквания....и тази която съм харесал е дизел
                      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                      Коментар


                        #41
                        Ох...колко офтопик и спам в едно ще изсипя Провокиран от заглавието за изобор на нова каручка бих ти препоръчал всяка една от тези:http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...S&f6=1Даже имат гаранция на батериите до 2022 г. Иначе ако слезем на земята и говорим сериозно - аз бих взел Фокуса...П.П. Между другото...провокиран от предложението ми от линка...за електрически няма как с този бюджет, но замислял ли си се за хибрид? Все пак най-големият разход в един автомобил е горивото
                        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                        Коментар


                          #42
                          Карал съм хибрид - Аурис май беше....не вървеше мн добре, сумите които могат да ти се стоварят на главата за ремонт са космически, а разхода беше 4-5....дизела и той харчи толкова....няма спор, че бъдещето са електромобилите, но все още не сме в бъдещето....
                          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                          Коментар


                            #43
                            Взех новата кола Спрях се на I30 - 1.6 дизел 128 коня Върви супер! Вътре е много удобна, широка - абе за сега ми харесва доста....ще видим как ще се представя и за в бъдеще!
                            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                            Коментар


                              #44
                              Честито ! Ако ти потрябва инфо, уж имам достъп до сервизните им документации, програми и кво ли не Много безаварийни и дай снимки
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #45
                                Честито и от мен колега и поздрави за избора.
                                EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                                EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                                FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                                Коментар

                                Working...
                                X