Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при избора на нова каручка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много си мисля за тези хонди, знам, че ще е здрава и ще остана доволен, но ми изглеждат доста грозни Sad
    :D Прав си. И на мен ми "куцат" външно. Предложих ти я, но не исках да изразя мнението за екстериора им, защото вкусовете са различни, новътре си е прилична кола. Виж, лостът си им е подпис на Хонда... :D ПС: Успех с избора. Късмет ти желая. Каквото и да избереш, все ще е хубаво.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #17
      dikanio написа:
      p.s. Както писах и в темата с оплакванията, толкова съм отчаян от автопазара, че днес стигнах до разглеждане на Рено Меган :D
      Абе и меган зяпам! Един приятел има и е ФУЛ с екстри, бензин е, върви доста, добре вози горе долу и има всичко без кожа и дисплей! Обаче дизел на рено не мисля да вземам....ще се прецакам :D
      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

      Коментар


        #18
        rebel написа:
        dikanio написа:
        p.s. Както писах и в темата с оплакванията, толкова съм отчаян от автопазара, че днес стигнах до разглеждане на Рено Меган :D
        Абе и меган зяпам! Един приятел има и е ФУЛ с екстри, бензин е, върви доста, добре вози горе долу и има всичко без кожа и дисплей! Обаче дизел на рено не мисля да вземам....ще се прецакам :D
        Honda FRV също е приятен миниван, дори и на мен ми допада. Има прилично екстри, заводски ксенон, прилична мощност.

        Коментар


          #19
          До към 7000лв. (пиша 7000, защото цената винаги подлежи на договаряне ) има толкова голям избор, че само остава да си намериш идеала за теб!След 2005г. и до 7000лв. излизат близо 3000 обяви

          Коментар


            #20
            http://www.mobile.bg/11408548922745195
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #21
              На мен и тезиhttp://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...1&slink=7gskpb ми харесват.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #22
                +1 за Гранде пунто или новото Браво.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #23
                  NikMar написа:
                  На мен и тезиhttp://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...1&slink=7gskpb ми харесват.
                  Ех, ако имаше тази кола едно малко "охлювче" Според мен всеки сам си решава каква кола да си купи. На мен следващатa ми кола 99.99% ще е отново италианска -"Bravo" 2, AR 159 или "Giulietta".
                  SEAT Leon Cupra 300
                  Triumph Street Triple 765 R

                  Коментар


                    #24
                    Гласувам за новото браво
                    FIAT ili FERRARI se tam
                    FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
                    FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
                    FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

                    Коментар


                      #25
                      Ей гадта явно следи форума.....2 часа след като пуснах темата се качих в нея и ми светна "Glow plugin" явно ще духам свещи :D
                      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                      Коментар


                        #26
                        rebel написа:
                        Ей гадта явно следи форума.....2 часа след като пуснах темата се качих в нея и ми светна "Glow plugin" явно ще духам свещи :D
                        Усещат всеки наш помисъл гадинките. Като живи са...Недей говори пред нея, че ще я продаваш. Успокой я.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #27
                          Или добро или нищо!Предната седмица се бъзиках с приятел, че му изчезнали спирачките на Вентото, тая седмица и нейните са проблемни Иначе за избора, по-добре Браво, отколкото Гранде.Бравото се предполага, че е по-висок клас и съответно возията ще е друга, не че съм ги пробвал де
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            #28
                            rebel написа:
                            Ей гадта явно следи форума.....2 часа след като пуснах темата се качих в нея и ми светна "Glow plugin" явно ще духам свещи :D
                            Един ден на светофар се загледах по едно Браво и моята красавица угасна без видими причини...
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              #29
                              http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...7h9dq5Това дали е ок? Вярно с 2 врати е, ама пък линията е страшна....
                              Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                              Коментар


                                #30
                                rebel написа:
                                http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11409818564610294&s link=7h9dq5Това дали е ок? Вярно с 2 врати е, ама пък линията е страшна....
                                Ако ти харесва - взимай и като излезе нещо ще си го оправиш с кеф. На мен точно този модел ми допада много.

                                Коментар

                                Working...
                                X