Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за малко съдействие..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля за малко съдействие..

    Здравейте на всички! Предварително се извинявам ако съществува такава тема, но, аз просто не можах да я открия... Та въпроса ми е - имам Фиат браво 1.4. Искам да си сложа диодна лента на шофьорското място в краката, на пасажерското под жабката и зад двете задни седалки,за да свети и отзад. Всичко до тук е добре но нямам никаква представа как се прави и къде се свързва а много искам да се науча, а не да ходя по-хората и да ги моля някой да ми го направи. Бихте ли ми обяснили как мога да си го направя и какви са стъпките,който трябва да следвам. Имам диодна лента даже съм си изрязал 4-парчета и съм им пуснал кабел. Как да ги навържа и 4-рите, от къде да взема ток и как по-точно трябва да го направя. П.С- Искам да ги направя с копче ОНН/ОФФ за да светят,когато пожелая Аз. Благодаря предварително и искрено се надявам някой да се отзове!

    #2
    Тцц

    Никой ли няма да сподели 1,2 мнения?

    Коментар


      #3
      пусни си едно кабелче от запалката но няма да е лошо да сложиш и бушон да не стане някоя беля да се запалиш след като ще е долу да свети в краката

      Коментар


        #4
        Има тема с доста снимки и обяснения-http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=625803#625803
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Ето при мен как стана на стилото. Захранването съм го взел от плафона, но на стило е малко по различно от браво при отключване плафона в колата се пали сам а при заключване се гаси бавно и пак сам, за това аз реших да бъде захранено от там. Ще ти трябва кабели за ляво и за дясно. От плафона се пуска кабел по тавана отпред има къде да се скрие между тапицерията на тавана и самия таван стига до гредата тя се маха на щипки е , след това кабела отвътре до краката на шофиора там паралелно на този кабел връззваш лентата с предварително запоени кабели (поне 30см ) и я лепиш в краката, централния кабел който си пуснал продължава по прага до задната седалка и там пак връзваш другото парче лента което си си избрал и задължително някой друг сантиметър аванс за да не се скъса като местиш седалката напред назад. Същата процедура се прави от другата страна. На мен ми отне около час и полвина с цигарите и кафетата . Ето и снимка .Ето нагледно къде минава кабелът
          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
          .

          Коментар


            #6
            Мнение

            Благодаря ти за подробното обяснение! Ще се пробвам и ще пиша !

            Коментар

            Working...
            X